بهترین استاد کامپیوتر

بهترین استاد کامپیوتر

بهترین استاد کامپیوتر تهران

بهترین استاد کامپیوتر ایران کیست؟

ما در آموزشگاه کامپیوتر پرتو، سال هاست که با اساتید مختلفی در ارتباطیم.
اساتید مختلفی در زمینه کلاس آموزشی طراحی سایت ، کلاس آموزش وردپرس و کلاس آموزش فتوشاپ.
آکادمی پرتو به دلیل رشد حیرت انگیز ضریب نفوذ در میان کاربران و دانشجویان تهرانی، سال ها و ماه های زیادی است که اساتید کامپیوتر زیادی را به استخدام خود در اورده است و همینک در پایان سال 1396 و در آستانه سال 1397 اقدام به انتخاب بهترین استاد کامپیوتر با پارامتر های مدنظر خود نموده است.

پارامتر های انتخاب بهترین استاد کامپیوتر

چند عامل در انتخاب بهترین استاد کامپیوتر از اهمیت بالایی برخوردار است که در زیر به آنها اشاره کرده ایم.

1-خروجی استاد

از نظر ما، این مهم ترین ملاک تعیین یک استاد کامپیوتر است.اینکه خروجی های آن استاد کامپیوتر چه اشخاصی هستند.شما فرض کنید ما چند دانشجوی صفر کیلومتر به صورت همزمان تحویل مثلا 4 استاد طراحی سایت می دهیم.
خب از نظر شما کدام استاد بهتر است از میان این چهار نفر؟!
از نظر ما و تیم مدیریتی آکادمی پرتو، استادی بهترین استاد کامپیوتر است که شاگردش بتواند هر قالبی که با آن دادیم را طراحی کند.
ما نمونه ی آن را زیاد دیده ایم که در ادامه ی این مقاله، به معرفی بیشتر اساتید می پردازیم.

2-مسئولیت پذیری – وقت شناسی

مسئولیت پذیری یک استاد در قبال شاگردانش، به نظر ما یکی از مهم ترین عوامل انتخاب بهترین استاد کامپیوتر است.
استادی که مسئولیت پذیر باشد برای رشد ، پیشرفت و اعتلای سطح علمی شاگردانش از هیچ تلاشی مضایقه نمی کند و همه توان و وقت خود را در این مهم صرف می کند.البته می پذیریم که در بین اساتید هم خواسته یا ناخواسته افرادی هستند که تا حدودی در برابر شاگردان خود بی مسئولیت عمل می کنند که خب البته جایی در مجموعه اساتید کامپیوتر آکادمی پرتو ندارند.

وقت شناسی هم یکی از دیگر پارامتر های انتخاب بهترین استاد کامپیوتر است.استاد وقت شناس می داند چه زمانی مطلب را بگوید، چه زمانی موضوع را بیان کند و چه زمانی زمان استراحت و شوخی است.چه بسیار اساتید مسئولیت پذیری که به دلیل وقت نشناس نبودن، خروجی مناسبی نداشته اند پس از نظر ما مسئولیت پذیری و وقت شناسی دو پارامتر در کنار یکدیگر هستند که در کنار هم می توانند به انتخاب بهترین استاد کامپیوتر نقش ایفا کنند.

3-کلاس داری

کلاس داری در یک کلام یعنی توانایی مدیریت و اداره کلاس.
در کلاس کامپیوتر مختلط که هم خانم ها و هم آقایان عزیز بعضا در سنین دانشجویی حضور دارند و پر انرژی و با انگیزه هستند، استاد درجه یک، باید بتواند کلاس را مدیریت کند.بداند دقیقا در چه زمانی، باید چه برخوردی نماید.از این رو اهمیت موضوع کلاس داری برای مجموعه آکادمی پرتو، یکی از پارامتر های مهم در تعیین بهترین استاد کامپیوتر است.

4-دانش – تحصیلات – سطح علمی

یکی از پارامتر های مهم انتخاب بهترین های عرصه تدریس کامپیوتر در آموزشگاه کامپیوتر ، بدون شک سطح تحصیلات است هر چند که ما سطح تحصیلات را از سطح علمی دو عامل کاملا مجزا می دانیم اما در هر حال نمی توان مدرک دانشگاهی معتبر را بی تاثیر دانست.صد البته که همه ی اساتید ما از سطح تحصیلات بالا برخورداند و حتی تعدادی از اساتید ما دارای مدرک معتبر دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های مطرح دنیا هستند و از سطح علمی بالایی نیز برخوردار هستند.
سطح علمی از این بابت بسیار مهم است که اساتید اگر بخواهند همواره به روز باشند باید خودشان نیز همواره در حال مطالعه و یادگیری باشند و رو به جلو حرکت کنند.
همین مطالعه و به روزسانی خود با دانش روز دنیا، یکی از ملاک های مهم انتخاب بهترین اساتید کامپیوتر است.

5-قدرت بیان و انتقال مفاهیم

همه ی ما دیدیم اساتیدی که دانش فراوانی دارند اما نمی توانند منتقل کنند، انتقال مفهوم درسی یکی از پاشنه آشیل های تدریس است
و یکی از ملاک های مهم تشخیص و انتخاب بهترین های این عرصه.پس فراموش نکنیم که اهمیت قدرت بیان و انتقال مفاهیم تا چه حد می تواند مهم باشد.

فرآیند انتخاب بهترین استاد کامپیوتر

ما برای انتخاب این مهم، نظر سنجی کردیم از 1500 نفر از دانشجویان آموزشگاه کامپیوتر پرتو در سال 1396 که به اساتید ما در این پنج پارامتر از یک تا 100 نمره دهند و در پایان این نتایج را استخراج کردیم تا بتوانیم بهترین را انتخاب کنیم.
البته ما معتقدیم تمام اساتید ما بهترین های رشته ی خودشان هستند اما گاهی باید تعارف را گذاشت کنار و برای تشویق و روحیه اساتید و ایجاد انگیزه بهترین را به آرای شما انتخاب کرد و دید.

ما در زیر با نمودار، بهترین استاد کامپیوتر را از میان نمرات دانشجویان عزیزمان انتخاب کرده ایم.

بهترین استاد کامپیوتر ایران

بنابر نمودار بالا و بنا به انتخاب آرا، ما استاد موسوی را به عنوان بهترین استاد کامپیوتر سال 96 معرفی می کنیم.
البته این انتخاب چندان هم دور از انتظار نبود چرا که جناب مهندس ، یکی از بهترین های این عرصه هستند و تمام اشخاصی که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند بر این انتخاب کاربران صحه می گذارند.
نگارنده نیز خود یکی از شاگردان سابق جناب مهندس بوده ام و توانسته ام از تدریس فوق العاده ی ایشان بهره مند شوم.

پس بنابراین اگر به دنبال بهره مندی از تدریس فوق العاده ی بهترین استاد کامپیوتر هستید، همین امروز در کلاس آموزش کامپیوتر آکادمی پرتو ثبت نام کنید.

لازم به ذکر است که استاد موسوی به صورت انحصاری فقط و فقط با آکادمی پرتو فعالیت می کنند و در هیچ موسسه ی دیگری فعالیت آموزشی ندارد.

بهترین استاد کامپیوتر

کوتاه درباره استاد

بهترین استاد طراحی سایت

مهندس مهدی موسوی فعالیت کاری خود در بازار IT  ایران را از سال 1388 آغاز نمودند.تا به امروز در موسسات زیادی تدریس نموده و پروژه های زیادی را به پایان رسانده اند اما سال هاست به صورت متمرکز تنها با آکادمی پرتو همکاری دارند.در مورد ایشان میتوان به جرات گفت که عاشق تدریس هستند و به واسطه همین عشق به کار توانسته اند دانشجویان ممتازی را روانه بازار کار نمایند.در سال های اخیر ، پروژه های زیادی را انجام داده اند  و مشاور کسب و کار های مختلفی بوده اند که همینک در بازار مجازی ایران نفس می کشند.تمرکز اصلی ایشان بر وب است و در این سال ها شاگردان زیادی را همراهی نموده اند تا بتوانند از صفر خودشان را رشد دهند و بتوانند در بازارهای مطرح داخل و یا حتی خارج از کشور خودی نشان دهند و کسب و کاری برای خودشان ایجاد نمایند.به اعتقاد ایشان بازار وب ایران، همچنان تشنه است ولی نیاز به مهارت های تخصصی دارد.مهارت های تخصصی می تواند در امد شما را افزایش دهد پس با تمرین و پشت کار ، مهارت های خود را افزایش دهید.

در آکادمی پرتو، منتظر شما هستیم و خوشحال می شویم بتوانیم مشاوره ای به شما ارائه دهیم.

اینستاگرام بهترین استاد کامپیوتر
6 پاسخ
 1. مهرناز
  مهرناز گفته:

  من دوره های طراحی سایت رو کامل با مهندس موسوی گذروندم واقعا ایشون بیان خیلی خوبی دارن و مباحث رو کاملا در قالب پروژه تدریس می کنن

  پاسخ
 2. محمد احسانی
  محمد احسانی گفته:

  سلام
  چطور میشه شماره استاد رو داشت؟
  من نیاز مبرمی دارم که با ایشون مشورت کنم در مورد موضوعی

  پاسخ
  • آکادمی پرتو
   آکادمی پرتو گفته:

   سلام
   امکان شماره تلفن وجود ندارد
   می توانید از موسسه، اکانت تلگرام استاد را داشته باشید و با ایشان مشورت نمایید

   پاسخ
 3. احسان انصاف نزاد
  احسان انصاف نزاد گفته:

  ببخشید سلام
  من از تورنتو کانادا پیام می دم.
  می خواستم ببینم میشه به صورت اسکایپی با استاد کلاس داشت؟
  قبلا تجربه این موضوع بوده؟
  لطفا توضیح بدید.ممنون

  پاسخ
  • آکادمی پرتو
   آکادمی پرتو گفته:

   سلام احسان عزیز
   بله امکان این موضوع است.
   برای این موضوع با اکانت موسسه هماهنگ فرمایید.
   راهنمایی می کنند شما را

   پاسخ
 4. طراحی وبسایت و اموزش
  طراحی وبسایت و اموزش گفته:

  اموزش کامپیوتر
  طراحی وبسایت و اموزش
  سئو و بهینه سازی
  فتوشاپ
  برنامه های افیس
  icdl
  مشاوره رایگان 02166460504

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقاله
بهترین استاد کامپیوتر
نام مقاله
بهترین استاد کامپیوتر
خلاصه
آکادمی پرتو به دلیل رشد حیرت انگیز ضریب نفوذ در میان کاربران و دانشجویان تهرانی، سال ها و ماه های زیادی است که اساتید کامپیوتر زیادی را به استخدام خود در اورده است و همینک در پایان سال 1396 و در آستانه سال 1397 اقدام به انتخاب بهترین استاد کامپیوتر با پارامتر های مدنظر خود نموده است.
نویسنده
منتشر کننده
آموزشگاه کامپیوتر پرتو
لوگو
مشاوره و ثبت نام -02166959852
×