کلاس آموزش HTML- CSS

مدرس کلاس آموزش HTML- CSS مهندس مهدی موسوی با 11 سال سابقه دوره های تخصصی طراحی سایت و انجام بیش از 200 پروژه موفق طراحی سایت برای بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی و مدیرعامل آژانس خلاقیت کرگدن

پیش نیاز کلاس آموزش HTML- CSS : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای HTML – CSS بلد باشیم : فتوشاپ

شما می توانید در کلاس آموزش HTML- CSS به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه HTML و CSS

HTML – CSS چیست؟

HTML (اچ تی ام ال)، زبان توصیف ساختار صفحه‌های وب است. HTML مخفف Hyper Text Markup Language به معنی نشانه گذاری ابرمتن است.

HTML زبانی‌ استاندارد است برای نشانه‌گذاری ابرمتن که برای تدوین قالب و طراحی صفحات وب، چه صفحات سمت سرور و چه صفحات سمت کاربر، به کار می رود. به عبارت دیگر، مرورگرها و Browserهایی مانند کروم، موزیلا و … کدهای سمت سرور مانند ASP و PHP را نمی شناسند و فقط کدهای HTML را می فهمند. دستورعمل‌های این زبان، برچسب (Tag) نام دارند که محتوای یک صفحهٔ وب، با آن‌ها، نشانه‌گذاری شده و بدین‌ترتیب، نحوهٔ نمایش آن صفحه برای مرورگرهای وب، توصیف می‌شود. هر Tagبه عنوان بخشی از صفحه استفاده می شود که دارای خصوصیت های منحصر به فردی است که این خصوصیات به مرورگرها نحوه نمایش Tag ها را توضیح می دهند.

CSS (سی اس اس) یا Cascade Style Sheets زبان برنامه نویسی می باشد که کنسرسیوم بین المللی شبکه جهانی وب یا W3C برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمان با استفاده از HTML بوجود آمده است پیشنهاد داده است. هدف اصلی در طراحی CSS جدا کردن محتوای متنی فایل ها از شیوه نمایش آنهاست. محتوای متنی فایل ها به زبان HTML و دیگر زبان های وب نوشته می شوند اما شیوه نمایش آنها توسط CSS نوشته می شود.

اهداف کلاس آموزش طراحی سایت با HTML – CSS در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

دانشجویان در پایان دوره به تگ های HTML مسلط خواهند بود.

دانشجویان در پایان دوره به دستورات CSS مسلط خواهند بود.

دانشجویان توانایی انجام پروژه طراحی قالب و سایت در زمینه های مختلف را خواهند داشت.

دانشجویان توانایی ویرایش قالب های انگلیسی زبان را خواهند داشت.

دانشجویان توانایی ترجمه قالب های انگلیسی را خواهند داشت.

دانشجویان طراحی سایت و قالب را به صورت اصولی و ساده آموزش خواهند دید.

مخاطبین کلاس آموزش HTML- CSS چه کسانی هستند؟

افرادی که به طراحی سایت با HTML و  CSS  علاقمند هستند

افرادی که می خواهند وارد بازار کار طراحی سایت شوند

افرادی که قصد دارند مهاجرت کنند و به دنبال شغلی پردرآمد و بی دردسر هستند

افرادی که به دنبال تخصص می گردند و می خواهند در طراحی سایت متخصص شوند

افرادی که به طراحی سایت علاقمندند

افرادی که می خواهند برنامه نویسی حرفه ای و متخصص شوند

نظر دانشجویان کلاس آموزش HTML- CSS  آکادمی پرتو

من از طریق نت برگ با آکادمی پرتو آشنا شدم. نحوه آموزش در دوره مقدماتی بسیار کامل و جامع بود و به همین علت تصمیم گرفتم در دوره پیشرفته هم شرکت کردم

آموزش ها به صورت اصولی طراحی شده بود. انجام تمرین در هر جلسه به پیشرفت بسیار کمک کرد.از کیفیت سطح دوره بسیار راضی هستم.امیدوارم بتوننم در دوره های دیگه شرکت کنم.

تدریس خوب استاد موسوی باعث ادامه مسیر طراحی وب و ایجاد انگیزه شدو من ترغیب شدم در دوره های دیگه آکادمی پرتو شرکت کردم.

دوره خوبی بود ولی خود من به دلیل شاغل بودن نتونستم تمرین مناسب رو انجام بدم.

خوشحالم که نت برگ منو با این آموزشگاه آشنا کرد و تدریس خوب استاد موسوی در  دوره مقدماتی html/css  باعث ایجاد انگیزه برای ادامه مسیر طراحی وب شد

تمامی مطالب از صفر تا صد و بصورت کاملا کاربردی آموزش داده شد و روند پیشرفت در هر حوزه کاری توسط بصورت کامل تشریح داده شد.

برام خیلی مفید بود و به علت ساعت های متنوع کلاس تونستم به راحتی در دوره شرکت کنم.

پروژه محور بودن دوره برام خیلی مهم بود و خوشحالم که به هدفم رسیدم.

به علت آموزش بصورت پروژه ای و عملی از نحوه تدریس بسیار راضی بودم.

از طریق سایت نت برگ آشنا شدم  و دوره بسیار خوب و مفیدی بود. تمام نکات ریز به صورت اصولی و ساده آموزش داده شد.

کلاس مفیدی بود و با توجه به کلی بودن مطالب ، حق مطلب ادا شد.از دوره راضی بودم .ممنونم

کلاس آموزش طراحی سایت با HTML و CSS

همه چیز در مورد کلاس آموزش HTML- CSS

بازار کار و درآمد HTML چقدر است ؟

زیاد آقا زیاد!
شما اگر این زبان را بلد باشید ، مقدمه ای برای یادگیری تقریبا تمام زبان های تحت وب ، چه بخواهید UI کار کنید و چه بخواهید UX کار کنید ، نیاز به یادگیری این زبان دارید.پس رنج وسیعی از مشاغل را شامل می شود و پایه درآمد ثابتی برای تمام تکنولوژی های وب است.
HTML بازار کار وسیعی دارد ، تقریبا تمام اشخاصی که وب سایت دارند نیاز به شخصی دارند که توانایی دستکاری در کد های آنها را داشته باشد، همچنین برنامه نویسان هم نیاز به شخصی دارند که تگ ها را خود بشناسد و بتواند در این مسیر به آنها کمک کند.
تا یادمون نرفته این رو هم بگیم که تسلط به HTML در سئو هم تاثیر داره و درک عمیقی نیاز داره استفاده از این تگ ها در وب سایت.

پس شما با یادگیری HTML قدرت زیادی رو به دست میارید.

HTML چه پیش نیازهایی دارد؟

تقریبا هیچ!
HTML جز مهارت ها و زبان های پایه است و هیچ پیشنیازی لازم ندارد.
البته باید بتوانید با ویندوز کار کنید و درک حداقلی از زبان انگلیسی هم داشته باشید.
استاد موسوی همیشه می گویند که خیلی بهتر است اگر فتوشاپ را هم بشناسید و بتوانید با فتوشاپ کار کنید ولی با هم تاکید می کنیم که پیش نیاز خاصی لازم ندارد.

سیستم مورد نیاز برای یادگیری HTML

یک سیستم خیلی خیلی معمولی !
لازم نیست برید یه لپ تاپ چند ده میلیونی بگیرید.حتی بعضی از شاگردان ما با گوشی شون هم این کار رو می کنند
شما فقط کافیه بتونید نرم افزار NOTEPAD++ رو نصب کنید!این نرم افزار ورژن گوشی هم دارد هر چند که توی گوشی خیلی چیزی نمیشه یاد گرفت اما به هر حال لازم بود که برای شما توضیح بدیم چون خیلی از ما در این مورد سئوال میشه.
پس یک سیستم خانگی معمولی برای یادگیری این زبان کافی است

بهترین کلاس آموزش طراحی سایت با HTML-CSS

کلاس خصوصی HTML و CSS

دوره کلاس آموزش طراحی سایت با HTML و CSS آکادمی پرتو ، یکی از پرطرفدارترین دوره های این آموزشگاه می باشد. هدف از ایجاد این دوره آموزشی ، ورود هنرجویان به صورت حرفه ای به حوزه طراحی وب و طراحی سایت می باشد. در واقع هدف آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، از برگزاری این دوره ، جذب هنرجویان حرفه ای و کسانی که دارای تلاش و پشتکار بیشتری هستند و تمایل دارند در مبحث طراحی وب و طراحی سایت ، وارد بازار کار شوند.

هنرجویان کلاس آموزش طراحی سایت به صورت اصولی و پایه ای با مباحث طراحی سایت آشنا می شوند. این مباحث شامل آخرین تکنولوژی ها و استاندارد های اروپایی می باشد. مبحث طراحی سایت اگر به صورت اصولی و بر اساس استاندارد های روز انجام نشود ، قطعا به مشکل خواهد خورد. بنابراین آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، یکی از مهم ترین سیاست های کاری خود را ، آخرین استانداردهای روز دنیا قرار داده است و سعی در انتقال این اطلاعات به صورت اصولی به هنرجویان عزیز دوره طراحی سایت با HTML و CSS دارد.

اگر برای یادگیری HTML/CSS  عجله دارید ، قصد مهاجرت و یا استخدام در شرکت و سازمانی را داشته و تمایل دارید به سرعت و در مدت زمان حدودا سه هفته این مهارت را فرابگیرید ،پیشنهاد می کنیم که این در کلاس خصوصی HTML و CSS  ثبت نام نمایید

ما این مهارت دوست داشتنی را در طول مدل حدودا سه ماهه و به صورت فشرده به شما آموزش می دهیم

هزینه کلاس HTML- CSS

بر خلاف چیزی که تصور می شود ، HTML/CSS  اصلا دوره ساده ای نیست و یاد گیری آن هم اصلا ساده نمی باشد.

که از آنجایی که HTML/CSS  جز مهارت های تخصصی بازار کار در ایران است لازم است این زبان به صورت پایه ای و مفهمومی فراگرفته شود.متاسفانه دیده می شود که افراد زیادی به سراغ یادگیری این زبان محبوب و دوست داشتنی به صورت فیلم آموزشی می روند و باید گفت که به هیچ وجه راندمان بالایی را دریافت نخواهند کرد.

هزینه شرکت در کلاس آموزش HTML-CSS مقدماتی تا پیشرفته در بهترین آموزشگاه طراحی سایت  ، زیر یک میلیون تومان است ، البته در صورتی که تمایل داشته باشید این کلاس را در مدت زمان حدودا یک ماه  و نیم تا دو ماه در دوره گروهی بگذرانید.

می توانید به سادگی در این کلاس ثبت نام کنید و این مهارت ارزشمند را هزینه ای بسیار مع