بهترین پلاگین های تبلیغاتی وردپرس

آگهی ها منبع ادامه حیات یک سایت هستند، و شما به سختی می توانید بدون تبلیغات در سایت وردپرسی خود به فعالیت خود ادامه دهید. در حالی که میتوانید کدهای تبلیغاتی را به صورت دستی در سایت خود قرار دهید، میتوانید با کمک یک افزونه برای قرار دادن و حذف تبلیغات ، بسیار آسانتر و انعطافپذیرتر این کار را انجام دهید. در اینجا هفت پلاگین بزرگ وردپرس برای کمک به شما در این کار وجود دارد.برای شناخت بهترین پلاگین های تبلیغاتی وردپرس ، با آموزشگاه کامپیوتر پرتو همراه باشید.

  1. Ad Inserter

شاید محبوب ترین همه پلاگین های تبلیغاتی وردپرس Ad Inserter باشد، و این برای یک دلیل است. این غلط نیست که آن را توپ بزرگی از پلاگین های تبلیغاتی وردپرس نامید. درج آگهی دارای ویژگی های فراوانی است که ممکن است نیازی به پلاگین تبلیغ دیگری نداشته باشید!

7 مورد از بهترین پلاگین های تبلیغاتی وردپرس

7 مورد از بهترین پلاگین های تبلیغاتی وردپرس

این کار برای هر کدام از آگهی های تبلیغاتی مثل کسانی که از AdSense، آمازون، eBay یا هر شبکه تبلیغاتی دیگر استفاده می کنند، قابل استفاده است. شما می توانید تبلیغات را قبل یا بعد از ارسال از نظر محتوا، پاراگراف، گزینه ها، چند پاراگراف، پاراگراف تصادفی، هدر، پاورقی، هر عنصر HTML، و غیره را تعیین کنید. نسخه رایگان همراه با شانزده بلوک های تبلیغاتی موجود است در حالی که نسخه پولی آن شصت و چهار قالب آماده دارد، اما برای اکثر سایت ها شانزده بلوک کافی است.

  1. Advanced Ads

تبلیغات پیشرفته یکی دیگر از پلاگین های بسیار محبوب وردپرس است. این پلاگین ویژگی های زیادی را مانند Ad Inserter ندارد، اما ساده تر است و همه اصول و موارد دیگر را ارائه می دهد. این افزونه با شبکه های تبلیغاتی عمده مانند AdSense، Chitika، آمازون، BuySellAds و DoubleClick (و شاید هم دیگران) کار می کند.

7 مورد از بهترین پلاگین های تبلیغاتی وردپرس

7 مورد از بهترین پلاگین های تبلیغاتی وردپرس

برخی از ویژگی های فوق العاده مانند چرخش آگهی، پیشنویس های تبلیغاتی و برنامه ریزی آگهی (به عنوان مثال شما می توانید تاریخ را برای انتشار آگهی تعیین کنید) در تنظیمات این افزونه موجود است.