کلاس آموزش پایتون

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش پایتون جمعی از بهترین اساتید آموزش زبان برنامه نویسی پایتون در تهران هستند که سال ها تجربه و تخصص تدریس پایتون را در داخل و خارج از ایران دارند

پیش نیاز کلاس آموزش پایتون : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای پایتون بلد باشیم : به اعتقاد ما ، اگر بر روی یکی از زبان های برنامه نویسی تسلط داشته باشید و یا با یکی از زبان های برنامه نویسی آشنایی نسبی داشته باشید ، درک بسیار بهتری از کلاس آموزش پایتون خواهید داشت اما در نهایت هیچ پیش نیاز خاصی برای یادگیری پایتون لازم نیست

شما می توانید در کلاس آموزش پایتون به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از محبوبترین زبان های برنامه نویسی است که در محدوده وسیعی از تکنولوژی ها و تولید نرم افزارهای مختلف کاربرد دارد.
کدهایی که در زبان برنامه نویسی پایتون نوشته میشوند ، در محدوده وسیعی از پلتفرم ها چون ویندوز ، لینوکس ، مک ، گوشی های تلفن همراه و … قابلیت اجرا دارند .علاوه بر این ، قدرت این زبان برنامه نویسی تا حدی است که در شرکت های بزرگ و معتبری چون گوگل ، یاهو ، ناسا و … بشکل گسترده مورد استفاده قرار میگرند .

آموزشگاه کامیپوتر پرتو ، برترین آموزشگاه در سطح تهران است که در زمینه آموزش زبان برنامه نویسی پایتون بشکلی کاملا حرفه ای و پروژه محور اقدام نموده و دانشجویان عزیز را برای ورود به بازار کار مهیا میگرداند.

ویکی پدیا در مورد پایتون می گوید»

پایتون (به انگلیسی: Python، US: ‎/ˈpθɑːn/‎) یک زبان برنامه‌نویسی شیءگرا، تفسیری، سطح بالا، و همه منظوره است، که خیدو فان روسوم[a] آن را طراحی کرده‌است، و اولین بار در سال ۱۹۹۱ منتشر شده‌است. فلسفه اصلی طراحی پایتون «خوانایی بالای کد» است و نویسه‌های فاصله خالی در آن معنادار هستند و مکرر استفاده می‌شوند. ساختار زبانی و دیدگاه شیءگرا در پایتون به گونه‌ای طراحی شده‌است که به برنامه‌نویس امکان نوشتن کد منطقی و واضح (بدون ابهام) را برای پروژه‌های کوچک و بزرگ می‌دهد.[۲۶]

کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند.

بر خلاف برخی زبان‌های برنامه‌نویسی رایج دیگر که بلاک‌های کد در آکولاد تعریف می‌شوند (به‌ویژه زبان‌هایی که از نحو زبان سی پیروی می‌کنند) در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌های کد استفاده می‌شود. به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می‌گیرند و این تعداد در بلاک‌های کد درونی‌تر افزایش می‌یابد. بدین ترتیب بلاک‌های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند.

در پایتون مدل‌های مختلف برنامه‌نویسی (از جمله شی‌گرا و برنامه‌نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌شود و برای مشخص کردن نوع متغیرها از یک سامانهٔ پویا استفاده میشود.