کلاس آموزش طراحی رابط کاربری

مدرس کلاس آموزش طراحی رابط کاربری مهندس مهدی موسوی یکی از باسابقه ترین و حرفه ای ترین اساتید آموزش دوره های آموزش طراحی رابط کاربری می باشند

پیش نیاز کلاس آموزش طراحی رابط کاربری : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای طراحی رابط کاربری بلد باشیم : تسلط نسبی شما بر فتوشاپ تاثیر بیشتری در پیشرفته شما خواهد داشت اما واجب نیست

شما می توانید در کلاس آموزش طراحی رابط کاربری به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه طراحی رابط کاربری

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به یک وبسایت مراجعه نموده و بافاصله به دلیل ظاهر آن ، مجبور به ترک آن سایت شده باشید.
یکی از ویژگی های یک وبسایت استاندارد ، رابط کاربری و یا ظاهر وبسایت است که میتواند با رعایت استانداردهای طراحی منجر به افزایش بازدید و ماندگاری کاربر در خود شود.
متاسفانه یکی از خلاء هایی که بشدت در دنیای دیجیتال مارکتینگ احساس میشود و برای دانش آموختگان این عرصه ، بستر گسترده ای برای جذب به بازار وجود دارد ، بحث طراحی رابط کاربری و یا UI است .
آموزشگاه پرتو از معدود آموزشگاه هایی است که بصورت حرفه و پروژه محور نسبت به آموزش دوره های طراحی رابط کاربری اقدام مینماید و متقاضیان عزیز قادرند پس از اتمام دوره های خود به راحتی جذب بازار کار گردند .

بهترین کلاس طراحی رابط کاربری

همه چیز در مورد کلاس آموزش طراحی رابط کاربری

با اندکی سرچ ، با تعداد بسیاری از افراد و آموزشگاه هایی روبرو خواهید شد که نسبت به آموزش طراحی رابط کاربری اقدام مینمایند.اما در صورتیکه به استانداردهای این امر واقف نباشید ممکن است به فرد یا آموزشی رجوع نمایید که فاقد برخورداری از استانداردهای لازم برای ارائه دروس هیتند و علیرغم هزینه پول و زمان ، خروجی مورد نظر و استانداردی را برایتان به ارمغان نیاورند.
آموزشگاه کامیپوتر پرتو ، به گواه دانشجویان خود ، با سابقه فعالیت طولانی مدت و درخشان خود ، یکی از برترین آموزشگاه ها در سطح تهران است که نسبت به آموزش اصول و قواعد طراحی رابط کاربری متناسب به دانش روز دنیا اقدام نموده است .
این آموزشگاه مفتخر به همکاری با برترین اساتید آموزشی در حوزه طراحی گرافیک و UI است که اکثر ایشان تحصیلات آکادمیک خود را در خارج از کشور گذرانده اند .
این آموزشگاه تحت نظر سازمان ها و نهادهای رسمی و معتبر دولتی و خصوصی چون سازمان فنی و حرفه ای به فعالیت میپردازد و سالانه هزاران دانشجو را برای ورود به بازار کار مهیا میگرداند.
در صورتیکه شما نیز جزو افرادی هستید که قصد ورود به عرصه طراحی گرافیک و UI را مطابق به دانش روز دنیا و استانداردهای طراحی دارید ، میتوانید نسبت به ثبت نام در دوره های آموزشی طراحی رابط کاربری در این آکادمی اقدام نمایید .
آکادمی پرتو ، آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز شما عزیزان در حوزه آموزش علوم کامپیوتر و نرم افزاری است .

بازار کار طراحی رابط کاربری

یکی از جذاب ترین شغل های دنیا ، طراحی رابط کاربری است .زیرا هیچ حد و مرزی برای فعالیت در این زمینه وجود ندارد و طراح قادر است به راحتی از این بازار کسب درامد داشته باشد .
پس از کسب دانش در حوزه طراحی رابط کاربری ، قادر خواهید بود بدون داشتن هیچگونه سابقه فعالیت در حوزه گرافیک و یا حتی برنامه نویسی ، به این این عرصه وارد شده و پس از تمرین و ممارست شاهد موفقیت های روز افزون خود باشید.
بنابراین برای ورود به بازار کار در حوزه طراحی رابط کاربری پس از کسب دانش ، به چاشنی ذوق و هنر نیاز دارید .با تلفیق این دو خواهید توانست به راحتی جذب بازار کار گردید  زیرا به دلیل فقرِ بسیاری که در حوزه طراحی UI چه در ایران و چه در خارج از کشورمان شاهد هستیم ، به راحتی خواهید توانست در این زمینه استخدام گردید .
وظیفه یک طراح رابط کاربری ، خلق یک ظاهر زیبا و کاربر پسند برای یک وبسایت و یا اپلی