کلاس آموزش ساخت موزیک ویدیو

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش ساخت موزیک ویدیو جمعی از بهترین اساتید ساخت موزیک ویدیو در تهران می باشند که سال ها سابقه تدریس و ساخت موزیک ویدیو  ، موشن گرافی و تیزر تبلیغاتی برای فیلم ها و سریال های مختلف را در رزومه دارند

پیش نیاز کلاس آموزش ساخت موزیک ویدیو  موشن گرافی و تیزر تبیلغاتی : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای  موزیک ویدیو بلد باشیم : نرم افزار خاصی برای شرکت در کلاس آموزش ساخت موزیک ویدیو ، موشن گرافی و تیزر تبلیغاتی لازم نیست اما اگر بر فتوشاپ مسلط باشید ، شرایط شما بهتر خواهد بود

شما می توانید در کلاس آموزش ساخت موزیک ویدیو به صورت حضوری ، خصوصی و یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه ساخت موزیک ویدئو

امروزه اهمیت ساخت موزیک ویدئوی استاندارد در بدست آوردن سهم عظیمی از بازار بر کسی پوشیده نیست .
ساخت یک ویدئوی استاندارد همچون حرفه هایی نظیر کارگردانی ، تدوین فیلم ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و … نیازمند یادگیری اصول و قواعدی چون شناخت داستان ، کارگردانی ، آشنایی با اصول تدوین ، تولید ، جلوه های ویژه و … است .
آموزشگاه کامیپوتر پرتو ، یکی از مطرح ترین آموزشگاه ها در سطح تهران است که با سابقه طولانی مدت خود در عرصه تدریس و همکاری با مجرب ترین اساتید آموزشی ، اقدام به برگزاری جلسات آموزشی ساخت موزیک ویدئو نموده است .

بهترین کلاس آموزش موزیک ویدئو

همه چیز در مورد کلاس آموزش ساخت موزیک ویدیو

همیشه انتخاب بهترین ها از جمله دغدغه های ذهنی افراد در بین سایر انتخاب هاست .زیرا مطلوب هر شخص ، رسیدن به بازده مورد نظر متناسب با زمانی و هزینه ای است که صرف نموده اند .
آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، به گواهِ دانشجویان سابق خود ، و بر اساس سابقه فعالیت طولانی مدت خود و همکاری با اساتید حرفه ای ، یکی از برترین آموزشگاه ها در سطح تهران است که نسبت به برگزاری دوره های آموزش حرفه ای ساخت موزیک ویدئو اقدام نموده است .
دانشجویان با شرکت در دوره های آموزشی میتوانند ساخت انواع موزیک ویدئو با نرم افزارهای مختلفی چون پریمیر و افترافکت را بصورت کاملا پروژه های و عملی بصورت گام به گام آموزش دیده و برای ورود به بازار کار آماده شوند.

کلاس آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

کلاس آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

اگر مالک یک کسب و کار باشید و یا در یک کسب و کار مشغول به کار باشید ، می دانید که یکی از ابزار های مهم در تبلیغات بصری ، مخصوصا در فضای مجازی ، تیزر های تبلیغاتی هستند.

محتوایی که شما می توانید در تیزر تبلیغاتی یا Teaser به مشتریان خود منتقل کنید ، 70 درصد بیشتر از محتوای نوشتاری ،یعنی همین نوشته ای است که مشغول مطالعه آن هستید و همین موضوع اهمیت  استفاده شما از موزیک ویدیو  و تیزر های تبلیغاتی را روشن می سازد.

اما موضوعی که اهیمت دارد این است که بسیاری از افراد ، هنوز به صورت دقیق نمی دانند که موزیک ویدیو ها چگونه ساخته می شوند و از چه مجموعه نرم افزار هایی برای ساخت موزیک ویدیو باید استفاده کرد.

شاید به جرات بتوانیم بگوییم که هیچ دوره مشخص و دقیقی برای ساخت تیزر تبلیغاتی وجود ندارد و همین موضوع ، اهمیت کلاس آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی در آکادمی پرتو را مشخص می سازد.

آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، با استفاده از اساتید مجرب ، حرفه ای و متخصص این دوره ها ، اقدام به برگزاری کلاس آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی نموده است که شم به سادگی با ثبت نام و شرکت در این کلاس ها، می توانید تیزر تبلیغاتی مد نظر خودتان را بسازید.