کلاس آموزش سئو

مدرس کلاس آموزش سئو مهندس مهدی موسوی ، یکی از بهترین اساتید کلاس آموزش سئو و طراحی سایت در ایران با ده ها نمونه کار و سال های تجربه کار عملی

پیش نیاز کلاس آموزش سئو : ویندوز- کمی html/css –

مهارتی که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای SEO بلد باشیم : کمی مطالعه – کمی زبان انگلیسی – کمی اطلاعات عمومی و مفید پیرامون طراحی سایت

شما می توانید در کلاس آموزش سئو یه صورت حضوری ، خصوصی و آنلاین شرکت نمایید

آموزشگاه آموزش سئو

یک وبسایت زمانی باارزش تلقی میگردد که بتواند بازدید کنندگان را به خود هدایت کند و بدین ترتیب آمار بازدید خود را بالا ببرد.بالا بردن آمار بازدید در هر وبسایتی بنا بر زمینه کسب و کارِ خود استانداردهای متفاوتی دارد.بدین معنی که ممکن است یک سایت فروش قطعات صنعتی ، با میزان بازدید 100 نفر در روز ، ارزشمند تلقی گردد اما سایتی خبری با بازدیدی برابر با 5000 نفر در روز بی ارزش محسوب گردد .اما سوال اصلی اینجاست که چگونه میتوان ورودی های یک سایت را افزایش داد به گونه ای که آمار بازدید و نرخ تعامل سایت بالا رود؟
با توجه به آمار روز افزون کسب و کارهای اینترنتی و عرضه محصولات بشکل دیجیتالی و فروش آنلاین ، تمایل افراد به قرار گرفتن در لیست نتایج صفحه اول گوگل ، روز به روز بیشتر شده و استی ها در رقابتی نفس گیر برای دیده شدن در صفحه اول گوگل و علی الخصوص ردیف های بالایی لیست نتایج هستند .سئو کردن یکی از مهمترین بخش های دیجیتال مارکتینگ است و به جرات میتوان گفت که انجام یک سئوی تضمین شده به معنی بازشگت تمامی هزینه هایی است که برای کسب و کار خود سرمایه گذاری کرده بودید .
آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، در دوره های آموزش SEO ، نتیجه سال ها فعالیت حرفه ای خود در زمینه ارائه خدمات سئو و برگرفته از دانش و تجربه یِ سالهای متمادی را در قالب دوره های آموزش سئو ، به شما عزیزان ارائه خواهد داد .

آموزشگاه آموزش سئو

بهترین دوره آموزش سئو

همه چیز در مورد کلاس آموزش سئو

برای تمامی ما پیش آمده که پس از خرید یک محصول و یا خدمت ، طعم تلخ شکست را چشیده باشیم.و این موضوع ناشی از این است که نسبت به هزینه و وقتی که برای بدست آوردن آن کالا یا محصول صرف نموده ایم ، نتیجه ای عایدمان نشده است و بازخورد مناسبی ندیده ایم.بنابراین در انتخاب های بعدی لاجرم مجبور به عملکرد محتاتانه خواهیم بود .
آکادمی پرتو ، به گواه شمار بسیاری از دانشجویان این آموزشگاه ، یکی از برترین آموزشگاه ها در سطح تهران است که توانسته در حوزه آموزش سئو ، گامی موفق بردارد و خدمتگزار عزیزان علاقمند در این حوزه باشد .
اما عوامل موثر در انتخاب بهترین کلاس آموزش سئو عبارتند از :
سابقه فعالیت آکادمی در عرصه آموزش
همکاری با اساتید مطرح و مجرب و با سابقه در امر سئو
آموزش کاملا عملی و پروژه محور و ویژه ورود به بازار کار
تعدد پروژه های سئوِ صورت گرفته توسط اساتید این حوزه
امکان پشتیبانی دانشجو پس از اتمام دوره
شهریه مقرون به صرفه و مصوب سازمان فنی و حرفه ای
امکان حضور در کلاس های آموزشی به روش های مختلف حضوری و مجازی

شاید اغراق نباشد که بگوییم اکثر افرادی که در دوره های قبلی ما شرکت کرده اند ، از افرادی بودند که از شغل و درامد فعلی خود ناراضی بودند و نیاز داشتند تا کسب و کار خود را با استفاده از سئو رونق بخشند و یا به عنوان فردی متخصص در این حوزه مشغول به کار در یک سازمان و یا شرکت گردند .
اما خوشبختانه این افراد پس از تحقیق و مشاوره، راه خود را پیدا نموده و در کلاس های آموزش سئو شرکت کردند و آینده شغلی خود را متحول نمودند .