کلاس آموزش حسابداری

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش حسابداری جمعی از بهترین اساتید آموزش حسابداری در تهران می باشند که سال ها تجربه تدریس حسابداری دارند

پیش نیاز کلاس آموزش حسابداری : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای حسابداری بلد باشیم : برای شرکت در کلاس آموزش حسابداری ، پیش نیاز خاصی لازم نیست اما اگر می خواهید در کلاس آموزش حسابداری موفق باشید ، بهتر است بر روی اکسل تسلط کافی داشته باشید

شما می توانید در کلاس آموزش حسابداری به صورت آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه حسابداری

آموزش حسابداری و کاربرد آن در بازار امروز ، به دو بخش آموزش تئوری و عملی تقسیم شده است و کسانیکه قصد ورود به بازار کار را دارند ، لاجرم مجبور به فراگیری هر دو روش آن خواهند بود .با توجه به این امر که سیستم آموزش آکادمیک حسابداری در دانشگاه ها بر پایه آموزش تئوری بنا شده است ، لزم است تا فرد پس از اتمام دوره آموزش آکادمیک خود ، با جنبه عملی این دانش نیز آشنا گردد .
لذا لازم است تا دوره های آموزشی را به روشی طی نمایید که دو جنبه عملی و تئوری را شامل گردند .ما در آموزشگاه حسابداری پرتو افراد را با هر دو جنبه آموزش اصول حسابداری و استفاده از نرم افزارهای کاربردی این حوزه بشکل کاملا عملی و کاربردی آشنا نموده و افراد را برای ورود به بازار کار آماده مینماییم .

بهترین کلاس حسابداری

همه چیز در مورد کلاس آموزش حسابداری

حسابداری یک زبان مربوط به امور مالی یک شرکت و یا سازمان است.

حسابداری جزو زبان های تخصصی می باشد و بازار کار خوبی دارد و می توانید پس از گذراندن دوره های حسابداری و همچنین کارورزی به راحتی استخدام شوید.امورمالی تمامی شرکت ها و سازمان ها شبیه بهم هستند و موراد پیچیده ای ندارند و شما می توانید امورمالی و حسابداری را بدون کوچکترین نگرانی انجام دهید.

حسابداری دارای 3 دسته اصلی می باشد:

حسابداری مالی  حسابداری مدیریتی  اطلاعات عملیاتی

مخاطبین دوره آموزش حسابداری در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

شرکت در دوره فقط مختص دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.

همه دانشجویان در هر رشته ای که به حسابداری علاقه دارند، می توانند در دوره شرکت کنند.

شرایط سنی برای شرکت در دوره به هیچ عنوان ملاک نیست. دانشجویانی از 13 سال تا 50 سال داشته ایم و داریم.

تمام افرادی که به دنبال شغل برای کسب درآمد هستند.

افرادی که به حسابداری و امور مالی علاقه مند هستند.

دانشجویان فارغ التحصیل از رشته های مالی و حسابداری(اقتصاد)که تجربه کار عملی ندارند

کارمندان شرکت ها برای ارتقای اطلاعات و مهارت

مدیران شرکت ها برای نظرات دقیق برامور حسابداری

فارغ التحصیلان از رشته های غیر مالی و حسابداری

چرا دوره آموزش حسابداری آموزشگاه کامپیوتر پرتو؟!

حسابداری یک رشته کاملا تخصصی است و البته تسلط شما به انجام حسابرسی یک هنر می باشد.

مزایای یادگیری حسابداری :

* مدیریت مخارج و مدیریت پس انداز
*مدیریت درآمد و پس اندازی قسمتی از درآمد
* مدیریت بدهکاری و بستانکاری
* مدیریت حساب های بانکی، سود
*آینده نگری و سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت

تمامی شرکت ها و سازمان ها نیاز به حسابدار و بررسی امور مالی توسط شخص متخصص دارند. به همین دلیل آن دسته از افرادی که دوره های حسابداری را میگذرانند و علاقه مند به امور حسابداری هستند ، حتما استخدام می شوند.البته دراین بین تسلط شما به امور مالی و حسابرسی در امر استخدام و ورود به بازار کار بسیار ضروری است .

بازار کار حسابداری

یکی از پر متقاضی ترین بسترها برای جذب نیروی انسانی ، رشته حسابداری است .زیرا شرکت ها و موسسات بسیاری هستند که با مشکلات مالی بزرگی در حال دست و پنجه نرم کردن هستند وبدین ترتیب ، بازار کار رشته حسابداری ، یکی از  گسترده ترین بسترهای جذب را از آنِ خود کرده است .
تمامی دانش آموختگان علم حسابداری قادرند تا در شاخه های زیر مشغول به کار گردند :
حسابداری در موسسات دولتی
حسابداری در شرکت های خصوصی
حسابداری در شرکت های تولیدی و کارخانجات
حسابداری در اداره های دارایی و مالیات
بانک ها
شرکت های بیمه
و اما در مورد میزان دریافتی یک حسابدار میتوان اینگونه عنوان نمود که میزان دریافتی یک حسابدار بستگی به سابقه کاری وی و یا سِمتی است که در آن جایگاه ایفی نقش مینماید .
به عنوان مثال در صورتیکه از تجربه کاری برخوردار نباشید ، با میزان حقوق 2,500,000 تومان میتوانید شروع به کار نمایید.حداکثر حقوق برای یک حسابدار با سابقه مبلغی در حدود 7,000,000 تومان است .مبلغ دریافتی حسابدار در صوتیکه در سمتِ شغلی بالاتری باشد ، افزایش خواهد یافت.به عنوان مثال میزان دریافتی یک مدیر حسابداری تا 13,000,000 تومان نیز محاسبه میگردد .
به همین ترتیب ، هرچه سابقه کاری حسابدار بیشتر شود و بر تجربه کاری وی اضافه گردد ، بر میزان دریافتی وی افزوده خواهد شد .

مدت زمان یادگیری حسابداری

مدت زمانی که برای به اتمام رساندن دوره آموزشی حسابداری متصور است ، به نحوه برگزاری کلاس ها اعم از گروهی و یا خصوصی مرتبط است .
مدت زمان برگزاری کلاس های گروهی بشکل ثابت و با طول مدت 2/5 ماه برگزار میگردد .
این در حالی است که مدت زمان اتمام دوره ها بشکل خصوصی ، کاملا متناسب با شرایط و درخواست دانشجو بوده و بین دو هفته تا 2 ماه متغیر است .

آموزشگاه حسابداری

کلاس فشرده حسابداری

برخی از افراد بنابر شرایط خاص خود ، امکان شرکت در دوره های گروهی را ندارند .این افراد میتوانند با شرکت در دوره های خصوصی نسبت به فراگیری علم حسابداری اقدام نمایند .
نحوه برگزاری این جلسات متناسب با شرایط خصوصی افراد در نظر گرفته شده و هر فرد بنا بر نیاز خود میتواند در ساعات مشخصی از روز در کلاس های اموزشی شرکت کند.بنابراین متقاضی قادر است تا جلسات آموزشی را بشکل شناور و نامنظم انتخاب نماید .به عنوان مثال یک روز صبح و روز دیگر عصرها در کلاس حضور یابد.
تعداد ساعات