کلاس طراحی سایت

چرا شرکت در کلاس طراحی سایت ضروری است ؟ امروزه با تغییر سبک زندگی افراد و گسترش میزان استفاده ایشان از فضای مجازی و اینترنت ، نحوه کار و کسب درامد بسیاری از افراد نیز از حالت سنتی خارج شده و به سمت مشاغل اینترنتی مایل شده است .بدین معنی که بسیاری از مشاغل نسبت به معرفی خود و محصولاتشان و یا خرید و فروش کالای خود از بستر اینترنت استفاده میکنند.
ناگفته نماند که این شیوه کسب و کار از مزایا و معایبی برخوردار است .به عنوان مثال کسب و کاری که خود را محدود به بستر اینترنت کرده ، با قطع شدن آن و یا افت سرعت اینترنت و بطور کلی هر تغییری که در بستر وب بوجود آید ، بر روی میزان درامد آن کسب و کار تاثیر منفی خواهد گذاشت .به عنوان مثال در سال های اخیر شاهد قطعی اینترنت و کسادی کسب و کارهایی که درآمد آن ها منوط به اینترنت بود ، بوده ایم و خسارت های بعضا جبران ناپذیری که به بدنه این نوع از کسب . کارها وارد شد.

از سوی دیگر اما در صورتیکه علاوه بر فعالیت فیزیکی و سنتی ، از وجود یک وبسایت نیز بهره ببرید ، موجب خواهد شد مخاطبینی که به شیوه سنتی نمیتوانستند شما را بیابند ، بتوانند در بستر وب با خدمات شما آشنا گردند و به شما مراجعه نمایند .این امر موجب میشود که حوزه فعالیت شما محدود به منطقه جغرافیایی شما نگردد و افراد بسیاری از جای جای جهان با شما ارتباط برقرار نمایند .
البته این امر که مخاطبان شما ، وبسایت شما را از بین صدها وبسایت و خدمات مشابه انتخاب نمایند و نسبت به خدمات شما ترغیب گردند ، مستلزم طراحی یک وبسایت به روشی جذاب و کاربر پسند و متناسب با استانداردهای روز دنیاست .به گونه ای که سایت مورد نظر ، هم با فضای کسب و کاری متناسب باشد و هم کار با آن برای کاربران آسان باشد .

ویکی پدیا در مورد web design  می گوید»

Web design encompasses many different skills and disciplines in the production and maintenance of websites. The different areas of web design include web graphic design; user interface design (UI design); authoring, including standardised code and proprietary software; user experience design (UX design); and search engine optimization. Often many individuals will work in teams covering different aspects of the design process, although some designers will cover them all.[1] The term “web design” is normally used to describe the design process relating to the front-end (client side) design of a website including writing markup. Web design partially overlaps web engineering in the broader scope of web development. Web designers are expected to have an awareness of usability and if their role involves creating markup then they are also expected to be up to date with web accessibility guidelines.

کلاس آموزش طراحی سایت

بنابراین پر واضح است که اهمیت طراحی یک وبسایت تا چه حد بر میزان موفقیت یک کسب و کار تاثیر گذار است .بنابراین برای اینکه وبسایتی داشته باشیم که ما را به موفقیت برساند ، نیازمند آشنایی با اصول طراحی سایت و روش های استاندارد طراحی خواهیم بود.
یک وبسایت خوب ، وبسایتی است که توانایی تعامل با کاربر را به راحت ترین شیوه ممکن داشته باشد .این تعامل ، در کنار زیبایی و کارایی یک وبسایت میتواند موجب موفقیت عملکرد وبسایت گردد.
بنابراین آنچه در طراحی یک وبسایت اهمیت دارد ، طراحی ظاهر وبسایت ، روش کارکرد وبسایت و نحوه تعامل با کاربر و محتوای داخلی آن است .
به منظور طراحی سایت از روش ها و متدهای مختلفی میتوانید بهره مند گردید که لازم است تا هر کدام از این روش ها را متناسب به هدف خود انتخاب نمایید و این امر مستلزم شناخت کامل و همه جانبه این روش ها است .در ادامه به بررسی انواع روش های طراحی سایت خواهیم پرداخت

آموزش تخصصی طراحی وب سایت

پیش از بررسی روش های مختلف طراحی یک وبسایت ، لازم است تا با مفاهیم برنامه نویسی وبسایت و CMS اشنا گردید .
یکی از روش های طراحی وبسایت ، آشنایی با زبان های برنامه نویسی تحت وبسایت است که در صورت آشنایی با این زبان ها قادر خواهید بود هر نوع وبسایتی را طراحی نموده و هیچ محدودیتی برای اجرای هیچ قسمتی از وبسایت نخواهید داشت .آشنایی به اصول برنامه نویسی چون HTML – CSS و زبان های برنامه نویسی جاوااسکریپت / جی کوئری -PHP و لاراول از جمله مواردی است که نیاز است تا برای طراحی یک وبسایت با آن ها آشنایی داشته باشید .اما این روش طراحی سایت در کنار تمامی مزایایی که دارد ، نیازمند زمان بیشتری برای یادگیری و همچنین اجرای یک پروژه به زبان PHP و یا استفاده از فریم ورک لاراول ، نسبت به طراحی با انواع CMS ها است .
از دیگر روش های طراحی سایت که در کلاس آموزش طراحی سایت آکادمی پرتو ، مورد تدریس واقع میگردد ، طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا یا CMS ها است که از محبوب ترین آن ها میتوان به وردپرس و جوملا اشاره نمود.در صورت استفاده از این روش طراحی سایت ، نیازی به کد نویسی نخواهیم داشت و سایت در مدت زمان بسیار کوتاهتری نسبت به روش کد نویسی ، طراحی خواهد شد .

بهترین کلاس آموزش طراحی سایت

این نوع از سایت ها نیز در کنار تمامی مزایایی که دارند ، دارای معایبی چون دشوار بودن حفظ و نگهداری از سایت هستند .زیرا در سایت هایی که با استفاده از CMSها طراحی میشوند ، میتوان از تعداد زیادی پلاگین بر روی سایت استفاده نمود که برخا همین پلاگین ها موجب نفوذ هکرها و بد افزارها به سیستم میگردند.

و اما موضوع بعدی که در رعایت استاندارهای طراحی سایت ملزم به رعایت آن هستید و در کلاس آموزش طراحی سایت مورد تدریس واقع میگردد ، مبحث ریسپانسیو بودن یک وبسایت است .
ریسپانسو بودن یک وبسایت بدین معنی است که در صورتیکه وبسایت را در پلتفرمهای مختلف مرور نماییم ، طراحی و چیدمان المان های مختلف ان بهم نریزد و موارد مختلف طراحی در آن جابجا نگردد.به عنوان مثال در صورتیکه سایت را در لپتاپ و یا گوشی تلفن همراه باز نماییم ، نحوه نمایش اسلایدر وبسایت دچار تغییر نگردد و تمامیِ عکس را نمایش دهد .

بهترین کلاس طراحی سایت در تهران

همه چیز در مورد کلاس آموزش طراحی سایت

ما در کلاس های طراحی سایت ، کلیه علوم مربوط به طراحی سایت را بشکلی کامل و مطابق با دانش و استاندارهای روز دنیا مورد تدریس قرار داده و تمامی مباحث را بشکل عملی و پروژه محور به دانشجویان یاد خواهیم داد.
از این رو دانشجویان ، پس از اتمام دوره های آموزشی اماده ورود به بازار کار بشکل استخدامی و یا فریلنسری خواهند بود.
علاوه بر این در صورتیکه فردی پس از اتمام دوره های آموزشی نیاز به کارآموزش داشته باشد ، میتواند درخواست خود مبنی بر تمایل بر شرکت در دوره های کارآموزی ، به واحد آموزش آکادمی را اعلام نموده و نسبت به شرکت در دوره های کارآموزش اقدام نماید .
آکادمی پرتو با همکاریِ شرکت های بزرگ و مطرح طراحی سایت چون شرکت طراحی سایت کرگدن ، این امتیاز را برای دانشجویان خود فراهم نموده که بدون داشتن دغدغه فکری بتوانند در این گونه شرکت ها دوره کارآموزش خود را طی نموده و با نحوه انجام یک پروژه طراحی سایت از صفر تا صد را بشکلی عملی و در محیطی واقعی آموزش دیده و با تمامی مراحل اجرا و باگ گیری یک وبسایت آشنا گردند .

دوره حضوری طراحی سایت

آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، آموزش دوره های طراحی سایت را به عنوان یکی از دانش های تخصصی مورد تدریس قرار میدهد بدین معنی که تمامی هنرجویانی که از این آکادمی فارق التحصیل میگردند ، بطور کامل و مسلط آماده قبول هر نوع پروژه طراحی سایت خواهند بود .تنها کافی است تا بشکل کامل نسبت به گذراندن دوره های طراحی سایت اقدام نموده تا بتوانید در هر شرکتی که مورد نظرتان بود استخدام شده و یا بشکل فریلنسری قبول پروژه نمایید .

در ادامه به بیان دانش هایی خواهیم پرداخت که در طول روند انجام یک پروژه طراحی سایت مورد نیازتان است و تمامی این موارد را میتوانید در کلاس های طراحی سایت آموزشگاه پرتو زیر نظر برترین و مجرب ترین اساتید آموزشی ، فراگیرید;

HTML / CSS
در صورتیکه علاقمند به ورود به دنیای برنامه نویسی تحت وبسایت هستید ، اولین گام برای شروع به یادگیری ، شرکت در کلاس های آموزش HTML/CSS است
HTMLبه عنوان بدنه و ساختار پایه ای وبسایت مطرح است و بشکل استخوان بندی و اسکلت وبسایت مورد استفاده قرار میگیرد.بدین معنی که ما با استفاده از کدهای HTML نخست اسکلت و ساختار یک وبسایت را طرح ریزی نموده و پس از آن با کمک CSS طرح و رنگ را بدان میافزاییم.اما این تازه شروع به کار طراحی سایت است زیرا ما با استفاده از HTML/CSS تنها قادر خواهیم بود تا یک سایت را بشکلی ایستا طراحی نماییم و اینگونه سایت ها توانایی انجام هیچگونه تعاملی با کاربر را نخواهند داشت .در صورتیکه بخواهید یک سایت را تنها با استفاده از HTML/CSS طراحی نمایید ، لازم است بدانید که این وبسایت تنها جنبه معرفی داشته و فقط به عنوان وبلاگ میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

کلاس طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته

بوت استرپ
بوت استرپ دانشی است که با استفاده از آن میتوان سایت را ریسپانسو نمود.پس از یادگیری دانش HTML/CSS نوبت به فراگیری دانش بوت استرپ میرسد که با استفاده از آن میتوان یک سایت را واکنش گرا نمود و نحوه نمایش ان در پتلفرم های مختلف چون دسکتاپ ، لپتاپ ، تبلت و گوشی های تلفن همراه را استاندارد سازی نمود.

جاوااسکریپت / جی کوئری
دانش جاوااسکریپت یکی از دانش هایی است که به منظور تعاملی ساختن بیشتر یک سایت با کاربر ، مورد استفاده قرار میگیرد .علاوه بر این اکثر انیمیشن هایی که در یک وبسایت پویا به چشم میخورد با استفاده از زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت طراحی شده اند .
جی کوئری یکی از فریم ورک های زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت است که به منظور سهولت و بالا بردن سرعت فرایند طراحی سایت مورد استفاده قرار میگیرد

PTP / لاراول
PHP زبان برنامه نویسی طراحی سایت است که با استفاده از آن میتوان سایت را بشکلی پویا و تعاملی طراحی نمود.تمام مواردی که در سایت با دیتابیس در تماس است و وابسته بدان است مانند فرم ثبت نام و یا دکمه های خرید و … ، با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP طراحی میگردند.فریم ورک نیز یکی از محبوبترین فریم ورک های زبان PHP است که امر برنامه نویسی را سهولت بخشیده و فرایند به اتمام رساندن پروژه را سرعت میبخشد .
برای بالا بردن مهارت خود در طراحی یک وبسایت ، میتوانید با شرکت در کلاس های آموزش زبان برنامه نویسی PHP ، مهارت طراحی وبسایت خود را بالا ببرید

کلاس آموزش طراحی سایت با مدرک بین المللی

آموزشگاه کامپیوتر پرتو ،یکی از بزرگترین و تخصصی ترین آموزشگاه های برگزاری کلاس آموزش طراحی سایت در تهران است.کلاس طراحی سایت ، یکی از دوره های پرطرفدار آکادمی پرتو می باشد که سالانه تعداد بسیاری از افراد در آن شرکت می کنند و مهارت های خود را در آن می سنجند و این مهارت ها را فرا می گیرند.

شما پس از گذراندن کلاس طراحی سایت ، می توانید با شرکت در آزمون و ارایه نمونه کار های درجه یک و حرفه ای ،مدرک کلاس طراحی سایت که بین المللی و قابل ترجمه است را دریافت کنید.

مدرک کلاس طراحی سایت آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، در تمام شرکت های خصوصی و دولتی ایرانی ، قابل ارائه می باشد و همچینن می توانید آن را ترجمه کرده و به تمام شرکت ها در کشور های مختلف ، ارائه دهید

سوالات متداول دانشجویان کلاس آموزش طراحی سایت

کلاس طراحی سایت شامل تمام مهارت هایی است که شما برای طراح سایت شدن به آن نیاز دارید

هم طراحی رابط کاربری و هم برنامه نویسی.

 

به صورت گروهی حدودا شش ماه و به صورت خصوصی ، حدودا یک ماه زمان لازم است تا کلاس طراحی سایت به پایان برسد

پس از کلاس طراحی سایت ، چنانچه با موفقیت این دوره را به پایان برسانید ، شما قادر خواهید بود یک وب سایت کامل را به صورت صفر تا صد طراحی نمایید.

کلاس فشرده طراحی سایت ، به صورت خصوصی برگزار می گردد و شما تمام مهارت های لازم را فرا می گیرید

کلاس طراحی سایت کاملا عملی و پروژه محور است و از ابتدا بر روی پروژه های واقعی کار می شود و تمام پروژه ها ، پروژه های واقعی و معروف داخلی و خارجی می باشد.

کلاس طراحی سایت صفر تا صد

از دیگر دانش هایی که در کلاس های طراحی سایت پرتو مورد تدریس واقع میگردد ، طراحی سایت با استفاده از انواع CMSها مانند وردپرس و یا جوملا است .طراحی با استفاده از این CMSها نیاز به دانش کدنویسی نداشته و در مدت زمان بسیار کوتاهتری میتوان آن را آموزش دید و سایت مورد نظر را طراحی نمود.البته ناگفته نماند که به همان میزان که فراگیری این دانش کوتاه تر از زبان های برنامه نویسی تحت وب است ، قدرت طراحی آن و باز بودن دست طراح در بکارگیری المان های طراحی بسته تر است .لذا بهتر است دانش CMS را با دانش HTML/CSS همراه نمود تا کم و کسرهایی که در بکارگیری قالب های آماده وجود دارد را بتوان پوشش داد.

کلاس طراحی سایت مجتمع فنی

دانشجویان پس از اتمام هر دوره آموزشی که در کلاس های طراحی سایت آکادمی پرتو پشت سر میگذارند ، میتوانند درخواست صدور مدرک پایان دوره را به واحد آموزش ارائه دهند تا مدرکی معتبر و بین المللی برای ایشان صادر گردد .
علاوه بر این دانشجویان قادرند دوره کاؤاموزش خود را در شرکت های وابسته و زیر نظر آموزشگاه گذرانده و بطور 100% برای ورود به بازار کار مهیا گردند .
آموزشگاه کامیپوتر پرتو با افتخار و به واسطه سابقه فعالیت درخشان خود در حوزه آموزش ، همکاری با اسایتد حرفه ای و مجرب ، سالیانه صدها نیروی تازه نفس را تربیت و روانه بازار کار میکند .
در صورتیکه شما هم قصد ورود به این بازار را دارید ، وقت را تلفف نکرده و با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

در صورتیکه  پیرامون کلاس آموزش طراحی سایت مقدماتی تا پیشرفته سوال و یا نظری دارید ، آن را در این قسمت برایمان بنویسید

3 پاسخ
 1. محمد
  محمد گفته:

  سلام هزینه کلاس حضوری په قدره برای اینکه بتونم سایت خودم رو بالابیارم و پشتیبانی کنم صفحه فروشگاهی میخوام

  لطفا واتس اپ یا پیامک بدهید ممنون

  پاسخ
  • مدیرسایت
   مدیرسایت گفته:

   سلام جناب محمد
   وقت به خیر
   با تلفن 09030629627 ، در واتس آپ برای پرسش در مورد کلاس ها و نحوه برگزاری در ارتباط باشید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به این دوره آموزشی امتیاز دهید.
product image
امتیاز دوره از نظر آموزشگاه پرتو :
1star1star1star1star1star
امتیاز دوره از نظر هنرجویان آموزشگاه :
4 based on 3 votes
برگزارکننده دوره :
آموزشگاه کامپیوتر پرتو
عنوان دوره :
کلاس طراحی سایت
ثبت نام در دوره :
IRR 25000000
ظرفیت دوره :
Available in Stock
مشاوره و ثبت نام -02166959852
×