کلاس آموزش ICDL

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش ICDL  جمعی از بهترین اساتید ICDL در تهران می باشند که سابقه کار بسیار زیادی در کلاس آموزش مقدماتی کامپیوتر ICDL  دارند

پیش نیاز کلاس آموزش ICDL : ندارد

کلاس ICDL  در آموزشگاه ICDL در میدان انقلاب ، ویژه اشخاصی است که هیچ زمینه ای در دنیای کامپیوتر ندارند و می خواهند کامپیوتر را به صورت مبتدی فرابگیرند

شما می توانید در کلاس آموزش ICDL به صورت حضوری ، خصوصی و یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه ICDL

آی سی دی ال – ICDL چیست؟

آی سی دی ال Icdl گواهينامه بين المللي است كه توانايي دارندگان اين گواهي نامه را، در مهارتهاي كامپيوتري تائيد مي كند.

گواهينامه كاربري كامپيوتر در اروپا ( ECDL )، گواهي بين المللي مهارتهاي كامپيوتر است كه در 60 كشور گسترش يافته است. اين گواهينامه براي كشورهاي خارج از اروپا، گواهينامه بين المللي كاربري كامپيوتر (ICDL) ناميده مي شود.

اهداف کلاس ICDL در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

ارتقاي سطح تواناييها در IT
ايجاد توانايي در کارفرمايان براي سرمايه گذاري موثر در IT
ارتقاي سطح کارايي در شرکتها
تضمين استفاده بهينه از حداکثر مهارت و توانايي کارمندان در محيط کار

مخاطبین کلاس ICDL در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

شرکت در کلاس  آموزشی آی سی دی ال – ICDL فقط مختص به دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.
هر شخصی که به کامپیوتر علاقه دارد می تواند در این کلاس شرکت نماید.
افرادی که به صورت اجمالی با کامپیوترآشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای کار کنند.
شرایط سنی برای شرکت در دوره به هیچ عنوان ملاک نیست. دانشجویانی از ۱۳ سال تا ۵۰ سال داشته ایم و داریم.
تمام افرادی که می خواهند کارهای کامپیوتری را خودشان انجام دهند.
تمام افرادی که به دنبال شغل دوم پردرآمدی هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.
دانش آموزانی که به کامپیوتر علاقه مند هستند.
افرادی که می خواهند به صورت عملی و حرفه ای با کامپیوتر کار کنند.
کلیه کارمندان دولتی و شرکت های خصوصی ملزم به یادگیری Icdl هستند.

دوره ICDL فنی حرفه ای به همراه مدرک بین المللی

همه چیز در مورد کلاس آموزش ICDL

یکی از ابتدایی ترین  و اصلی ترین مدارکی که برای کار در ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی لازم است ، مدرک icdl معتبر و ممهور با مهر سازمان فنی حرفه ای کشور و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

همچنین بسیاری از موسسات که زیر نظر سازمان آموزش و پرورش می باشند نیز می توانند این دوره ها را برگزار کنند.

برای شرکت در دوره icdl فنی حرفه ای با مدرک معتبر و بین المللی ، کافی است در کلاس آموزش icdl در آموزشگاه کامپیوتر پرتو ثبت نام نمایید.

ما در آموزشگاه پرتو  ،با سال ها تجربه و تخصص در برگزاری و آموزش دوره های icdl  می توانیم به شما در دستیبانی به این مدرک معتبر و ارزشمند یاری رسانیم.

برای شرکت در  دوره icdl فنی حرفه ای ، کافی است  ، پس از مراجعه به آموزشگاه کامپیوتر پرتو و تکمیل فرم ثبت نام و مدارک ثبت نامی ، در یکی از ساعات مدنظر خودتان ثبت نام نمایید و در بازه زمانی 5 تا 7 روز کلاس گروهی icdl شما آغاز می گردد.

پس از گذراندن دوره و برگزاری آزمون icdl و قبولی در آزمون  ،می توانید در بازه زمانی 1 هفته ای ، مدرک icdl خود را دریافت نمایید.

چنانچه پیرامون این مسئله پرسشی دارید ، می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدرک icdl مورد تایید سازمان اداری و استخدامی

دریافت مدرک معتبر به منظور ارائه به سازمان های اداری و استخدامی ، منوط به اخذ آن مدرک از سازمانی معتبر و رسمی است .بنابراین به منظور دریافت مدرک icdl مورد تایید سازمان اداری و استخدامی لازم است تا از طریق یکی از این سازمان ها اقدام نمایید .
آموزشگاه کامیپوتر پرتو یکی از بهترین آموزشگاه های کامپیوتر در سطح تهران است که با سابقه طولانی مدت و 12 ساله خود توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز متقاضیان دریافت مدرک معتبر و رسمی باشد .مدارک ارائه شده توسط این آموزشگاه نه تنها برای استخدام و اشتغال در داخل کشور اعتبار دارد ، بلکه در هنگام مهاجرت نیز برایتان نقشی مفید و اساسی را ایفا خواهد نمود.

آموزشگاه ICDL

مدرک icdl فنی و حرفه ای

به منظور دریافت مدرک آی سی دی ال از سازمان فنی و حرفه ای ، ملزم به شرکت در آزمون های این نهاد هستید و پس از اخذ نموره قبولی ، مدرک برای شما صادر خواهد گردید .
نکته مهم در حوزه مدرک icdl فنی و حرفه ای ، این است که استفاده از این مدرک به عنوان یک مدرک بین المللی و مدرکی که در سراسر دنیا قابل استفاده است مرسوم است .بنابراین در صورتیکه قصد مهاجرت و استخدام در شرکت های خارجی را دارید ، این مدرک میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد .

مدت زمان گرفتن مدرک ICDL

ممکن است برای شما نیز این سوال مطرح شود که گرفتن مدرک ICDL چه مدت زمانی به طول میانجامد:
در جواب به این سوال باید گفت که اخذ مدرک ICDL کاملا به میزان مهارت شخص باز میگردد.
در صورتیکه با مهارت های هفتگانه بطور کامل آشنا باشید و بدان ها مسلط باشید ،میتوانید بدون حضور در کلاس های آموزشی نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایید .اما درصورتیکه با این مهارت ها آشنا نباشید ، ملزم به شرکت در دوره های آموزشی هستید .
مدت زمان طول دوره های گروهی دو ماه و مدت زمان طول دوره های خصوصی کاملا وابسته به خواست دانشجو میباشد .یک هفته پس از اتمام دوره آموزشی ، معرفی به آزمون صورت گرفته و شخص مجاز به شرکت در آزمون میگردد.پس از شرکت در آزمون و اخذ نمره قبولی ، درخواست صدور مدرک از سوی آموزشگاه ، به سازمان مربوطه ارسال ، و پس از زمانی در حدود یک هفته ، مدرک صادر خواهد گردید .
بنابراین در صورتیکه شما به مهارت ها تسلط کامل داشته و تنها در آزمون شرکت نمایید ، مدت زمان اخذ مدرک ، در حدود دو هفته و در صورتیکه مایل به شرکت در دوره های آموزشی باشید ،از زمان شروع کلاس تا اخذ مدرک در حدود 1/5 الی 3 ماه ، زمان لازم است .

آزمون icdl فنی و حرفه ای

در صورتیکه متقاضی شرکت در آزمون فنی و حرفه ای و اخذ مدرک از سوی این نهاد هستید ، لازم است تا در دوره های گروهی و یا خصوصی یکی از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای شرکت نموده تا برای معرفی و شرکت در ازمون این نهاد ، مجاز گردید .
نحوه آزمون در این سازمان به دو شکل