کلاس آموزش تری دی مکس

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش تری دی مکس جمعی از بهترین اساتید آموزش معماری در ایران هستند که هم در زمینه آموزش 3dmax  و هم در زمینه اجرای پروژه های معماری ، از سال ها تجربه برخوردار هستند.

پیش نیاز کلاس آموزش 3dmax : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای تری دی مکس بلد باشیم : برای یادگیری و شرکت در کلاس آموزش تری دی مکس پیش نیاز خاصی لازم نیست و نیاز نیست نرم افزار خاصی را مسلط باشید و تمام مفاهیم و موارد در کلاس آموزش 3dmax  به صورت کاربردی به شما آموزش داده می شود

شما می توانید در کلاس آموزش تری دی مکس به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه تری دی مکس

تری دی مکس یکی از نرم افزارهای طراحی سه بعدی است که با استفاده از آن نسبت به طراحی دکوراسیون داخلی و یا فضاسازی سه بعدی اقدام مینمایند .
ما در آموزشگاه تری دی مکس نسبت به آموزش جامع و همه جانبه این نرم افزار کاربردی در حوزه معماری و فضاسازی اقدام نموده و دانشجویان را برای ورود به این بازار، بشکلی عملی و کاربردی آماده مینماییم.
همچنین بنا بر درخوسات تعداد بسیاری از متقاضیان ، سعی نموده ایم دوره های آموزشی را به شیوه ای برگزار نماییم که در کوتاهترین زمان ممکن و بصورت فشرده برگزار شده و در عین حال بالاترین بازده علمی را به همراه داشته باشد

بهترین کلاس آموزش تری دی مکس

همه چیز در مورد کلاس آموزش تری دی مکس

3D MAX یکی از قدرتمند ترین برنامه های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری (CG) بوده و امکانات بسیار گسترده و کارایی به نسبت آسان و همچنین سازگاری با plugin های third-party متعدد از مزایای این نرم افزار قوی است. از 3D MAX به طور گسترده ای در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، ساخت بازی های کامپیوتری و پیش پردازش جلوه های ویژه استفاده می شود و بزرگترین قابلیت آن امکانات خوب مدل سازی است. این نرم افزار همچنین دارای سیستم آنالیز نور indirect illumination & radiosity و سیستم ذره particle system بسیار قدرتمند می باشد که محیطی مناسب برای شبیه سازی تصاویر و صحنه های واقعی برای کاربر ایجاد می کند.
وی‌ری (VRay) یکی از محبوب‌ترین پلاگین‌های رندر در برنامه‌های مدل‌سازی سه بعدی می‌باشد. این پلاگین ضمن افزایش چشمگیر کارایی در رندر کردن تصاویر واقع‌نما سرعت کار را هم بالا می‌برد که از این پلاگین می توانید در نرم افزار هایی مانند 3D MAX استفاده نمایید.

بازار کار تری دی مکس

در سال های اخیر صنعت معماری با تغییرات بسیاری مواجه شده که یکی از آن ها استفاده از ابزارهای مدرن و همگام با رشد تکنولوی به جای استفاده از ابزارهای سنتی و دستی بوده است .یکی از این نرم افزارها که در حوزه معماری مورد استفاده قرار میگیرد ، نرم افزارهای معماری است که موجب طراحی سه بعدی فضاهای مورد نظر میگردد .
در این بین اما ، نرم افزار تری دی مکس به دلایل مختلفی چون امکان استفاده از مدل های آماده فراوان ، متریال های آماده رندرگیری ، امکان تعامل بالا با دیگر نرم افزارهای معماری ، پلاگین های بسیار ، رابط کاربری آسان و … از محبوبیت زیادی برخوردار است.
لذا در بسیاری از شرکت های معماری ، مسلط بودن افراد به نرم افزار تری دی مکس ، جزو اولین شرایط استخدامی است .زیرا در حال حاضر کمتر شرکتی است که مدل های خود را بشکل دو بعدی و بدون رندر گیری به مشتری خود ارائه دهد .
بنابراین پر واضح است که در صورت تمایل به کار در حوزه معماری ، لاجرم مجبور به فراگیری دانش تری دی مکس خواهید بود

سیستم مورد نیاز تری دی مکس

تری دی مکس از آن دسته نرم افزارهای سنگین است که در صورتیکه در طول روند انجام پروژه خود نیاز به رندرگیری داشته باشید ، لازم است تا از سخت افزار قابل قبولی برای سیستم کتمپیوتری خود برخوردار باشید.
اما در صورتیکه در پروژه شما نیازی به رندرگیری احساس نمیشود ، با یک لپتاپ ساده نیز میتوانید روند انجام پروژه خود را طی نمایید .
اما در حالت کلی برای نصب و اجرای نرم افزار تری دی مکس ، مشخصات سیستمی زیر پیشنهاد میگردد :

پردازنده : 64 بیتی Intel یا AMD
حافظه رم : حداقل 4 گیگابایت ( پیشنهاد 8 گیگابایت )
حافظه هارد : 6 گیگابایت فضای خالی برای نصب نرم افزار
کارت گرافیک : ترجیحا از برند اندویدیا باشد

بهترین کلاس آموزش تری دی مکس

کلاس خصوصی تری دی مکس

کلاس خصوصی تری دی مکس مناسب افرادی است که شرایط شرکت در دوره های گروهی و یا حضوری را نداشته و تمایل به شرکت در دوره های خصوصی دارند .
متقاضیان این روش برگزاری کلاس قادر خواهند بود ، دوره را در مدت زمانی کوتاهتر و یا طولانی مدت تر از دوره های گروهی طی نمانید.
مطالب مورد تدریس در کلاس های گروهی و خصوصی به یک میزان است و تمامی مطالب با یکدیگر یکسان است .
اما در کلاس های خصوصی و در صورت تمایل ، دانشجو میتواند مباحثی فراتر از مطالب استانداردِ آموزشی را با هماهنگی قبلی از اساتید در خواست نماید .در این صورت تعداد ساعات مورد نیاز برای آموزش بر تعداد ساعات استاندارد آموزشی افزوده خواهد شد .
نحوه برگزاری کلاس های خصوصی بصورت حضوری ، مجازی و یا ترکیبی از این دو است که بنابر خواست دانشجو برگزار خواهد گردید .

مدت زمان یادگیری تری دی مکس

مدت زمان یادگیری نرم افزار تری دی مکس بستگی به روش برگزاری جلسات بصورت گروهی و یا خصوصی دارد.
در خصوص نحوه برگزاری کلاس های گروهی ، جلسات بصورت حضوری و دو جلسه در هفته برگزار میگردد.در این روش از آموزش در طی مدت دو ماه ، آموزش به اتمام خواهد رسید.
در صورتیکه دانشجو مایل به برگزاری جلسات بشکل خصوصی باشد ، مدت زمان اتمام دوره آموزشی ، به تمایل دانشجو بستگی دارد .بدین معنی که فرد میتواند در کلاس های آموزشی بصورت روزانه شرکت نماید و یا مدت فاصله بین کلاس ها را تا ده روز به وقفه بیاندازد.در نتیجه مدت زمان اتمام دوره آموزشی در حالت خصوصی بین دو هفته الی 2 ماه متغیر است .

هزینه کلاس تری دی مکس

شهریه دریافتی از دوره های تری دی مکس به دو صورت محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد :
در صورتیکه انتخاب دانشجو شرکت در کلاس های گروهی باشد ، شهریه ها به شکل ثابت و بر طبق چارت سازمانی دریافت میگردد .این مبلغ بشکلی ثابت بوده و از اردیبهشت ماه سال جاری لغایت فروردین ماه سال آتی قابل اجرا است .
اما در صورتیکه دانشجو مایل به برگزاری جلسات بشکل خصوصی باشد ، شهریه ها بشکل ساعتی محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد.
تعداد ساعات آموزشی در دوره های خصوصی کمتر از تعداد ساعات آموزشی در دوره های گروهی است .زیرا تمامی وقت استاد در کلاس ا»وزشی مختص به یک نفر است .اما مباحث تدریسی در دوره ها با یکدیگر مشابه و یکسان است .