کلاس آموزش جاوا اسکریپت

مدرس کلاس آموزش جاوا اسکریپت مهندس مهدی موسوی

پیش نیاز کلاس آموزش جاوا اسکریپت : تسلط خوب بر HTML/CSS

زبانی که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای جاوااسکریپت مسلط باشیم : HTML/CSS – بوت استرپ

شما می توانید در کلاس آموزش جاوا اسکریپت به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه جاوا اسکریپت

JavaScript چیست؟

JavaScript هم مانند زبان HTMLیک زبان تحت وب است که از دستور و گرامر خاص خود پيروي مي کند. البته اين زبان به سادگي HTML نيست و بسيار هم حساس است، مثلاً در HTML فاصله بين تگها اهميتي ندارد و مرورگر آن را ناديده مي گيرد اما در JavaScript فاصله بايد متناسب باشد که اگر رعايت نشود با پيغام خطا روبرو خواهيد شد. علیرغم اشتباه عمومی، زبان JavaScript با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به زبانC++ و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. به همین علت دستورهای متداول مانند if, for, try..catch ,”while” و… در این زبان هم یافت می‌گردند. این زبان می‌تواند هم به صورت ساخت یافته و هم به صورت شی گرا مورد استفاده قرار گیرد. در این زبان برخلاف زبان جاوا، اشیاء با اضافه شدن متدها و خصوصیات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند. بعد از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی می‌تواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیاء مشابه مورد استفاده قرار گیرد. به علت این قابلیت زبان JavaScript برای ساختن نمونه از سیستم مناسب می‌باشد. کاربرد گسترده این زبان در سایتها و صفحات اینترنی می‌باشد و به کمک این زبان می‌توان به اشیاء داخل صفحات HTML دسترسی پیدا کرد و آنها را تغییر داد. به همین علت برای پویا نمایی در سمت کاربر، از این زبان استفاده می‌شود.

اهداف کلاس آموزش JavaScript در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

دانشجویان در پایان دوره به صورت حرفه ای به JavaScript و JQuery مسلط خواهند بود.
دانشجویان پس از اتمام دوره آموزش JavaScript و JQuery مسلط به استفاده از JQuery خواهند بود.
دانشجویان درپایان دوره JavaScript و JQuery مسلط به نوشتن پلاگین در JQuery هستند.

مخاطبین کلاس آموزش جاوا اسکریپت و JQuery در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

شرکت دردوره آموزش JavaScript فقط مختص به دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.
هر شخصی که به برنامه نویسی علاقه دارد می تواند در این دوره شرکت نماید.
افرادی که به صورت اجمالی با جاوا اسکریپت آشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای با این زبان قدرتمند کار کنند.
شرایط سنی برای شرکت در دوره به هیچ عنوان ملاک نیست، دانشجویانی از ۱۳ سال تا ۵۰ سال داشته ایم و داریم.
فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.

ویکی پدیای انگلیسی در مورد JavaScript  می گوید:

JavaScript (/ˈɑːvəˌskrɪpt/),[8] often abbreviated as JS, is a programming language that conforms to the ECMAScript specification.[9] JavaScript is high-level, often just-in-time compiled, and multi-paradigm. It has curly-bracket syntax, dynamic typing, prototype-based object-orientation, and first-class functions.

Alongside HTML and CSS, JavaScript is one of the core technologies of the World Wide Web.[10] Over 97% of websites use it client-side for web page behavior,[11] often incorporating third-party libraries.[12] All major web browsers have a dedicated JavaScript engine to execute the code on the user‘s device.

As a multi-paradigm language, JavaScript supports event-driven, functional, and imperative programming styles. It has application programming interfaces (APIs) for working with text, dates, regular expressions, standard data structures, and the Document Object Model (DOM).

The ECMAScript standard does not include any input/output (I/O), such as networking, storage, or graphics facilities. In practice, the web browser or other runtime system provides JavaScript APIs for I/O.

JavaScript engines were originally used only in web browsers, but they are now core components of other software systems, most notably servers and a variety of applications.

بهترین کلاس جاوا اسکریپت

همه چیز در مورد کلاس آموزش جاوا اسکریپت

موارد استفاده جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت ، یکی از پرطرفدار ترین و مهم ترین زبان های برنامه نویسی سمت کاربر در دنیای وب است به طوری که تسلط شما بر جاوا اسکریپت ، باعث پیشرفت بسیار زیاد شما در طراحی سایت و طراحی ساختارهای پویا و جذاب می گردد.
موارد استفاده جاوا اسکریپت عبارتند از»
متحرک کردن ظاهر سایت با المان های کلیک ، زمان و حرکت
ایجاد ساختار ثبت نام سریع بدون نیاز به لود های متوالی
ارسال و جمع آوری داده های کاربر جهت ارسال به زبان سمت سرور
کوتاه کردن تعداد زیادی از ریکوئست های سمت کاربر
انتقال حس تجربه لذت بخش به کاربر در هنگام کار با وب سایت
کار با المان هایی ماننده نقشه گوگل و شخصی سازی آن

و تعداد زیادی عملکرد دیگر که تنها پس از تسلط به جاوا اسکریپت، متوجه آن خواهید شد

بازار کار جاوا اسکریپت

با توجه به رشدی که جاوااسکریپت در این سال ها داشته است ، بدون اغراق ، یکی از پر کاربردترین زبان های برنامه نویسی سمت کاربر یا کلاینت است از این رو ، تسلط بر آن ، می تواند برای شما درآمد بسیار خوبی را به ارمغان بیاورد.
دقت کنید که در کلاس آموزش جاوا اسکریپت ، علاوه بر شناخت و تدریس ساختار استاندارد جاوا اسکریپت ، روش کد نویسی پیشرفته با این زبان دوست داشتنی نیز به شما آموزش داده می شود.
نکته بسیار مهم در این میان شاید این باشد که وقتی آگهی های استخدام را در سایت های استخدام جستجو می کنیم ، آنچه بیش از پیش نمایان می شود اهمیت تسلط طراح سایت به جاوا اسکریپت است چرا که اکثر کارفرمایان نیاز به طراح سایتی دارند که تسلط بسیار بالایی به این زبان جذاب داشته باشد و بابت این موضوع نیز حاضرند حقوق بسیار خوبی پرداخت کنند.

پیش نیاز های کلاس آموزش جاوا اسکریپت

برای اینکه بتوانید در کلاس آموزش جاوا اسکریپت موفق شوید ، نیاز به پیش نیازهایی دارید که در زیر برای شما لیست کرده ایم.

تسلط بسیار خوب بر HTML/CSS
تسلط بسیار خوب بر بوت استرپ
خیلی ها ، جاوا اسکریپت را به بوت استرپ مرتبط نمی دانند که البته مرتبط هم نیست اما توصیه اکید ما این است که برای یادگیری جاوا اسکریپت ، بهتر است قبل از آن بر بوت استرپ مسلط باشید چرا که تسلط شما بر بوت استرپ، درک بسیار بالایی هنگام کار با توابع جاوا اسکریپت به شما می دهد.