کلاس آموزش متلب

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش متلب جمعی از بهترین اساتید برنامه نویسی نرم افزار متلب در تهران می باشند که سال ها سابقه تدریس در کلاس آموزش MATLAB دارند

پیش نیاز کلاس آموزش متلب : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای متلب بلد باشیم : برای یادگیری متلب نیاز به زمینه خاصی نیست اما پیشنهاد می کنیم آشنایی حداقلی بر یکی از زبان های برنامه نویسی داشته باشید.چرا که درک شما را در کلاس آموزش متلب بالا می برد

شما می توانید در کلاس آموزش متلب به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه متلب

نرم افزار متلب یکی از برنامه های کامپیوتری است که به منظور انجام انواع محاسبات عددی همچون عملیات ماتریسی ، رسم توابع ، پیاده سازی الگوریتم ها ، امکان ایجاد روابط و تعامل با دیگر نرم افزارها تهیه شده است .
استفاده از نرم افزار متلب برای گروه های مختلف مهندسان من جمله مهندسی برق ، کامیپوتر ، مکانیک و … کاربرد دارد.
کلیه مباحث آموزشی در دوره های متلب که در آموزشگاه متلب پرتو برگزار میگردند بصرت عمومی بوده و تمامی رشته های مهندسی قادر به استفاده از این مطالب آموزشی خواهند بود.
در صورتیکه شما نیز علاقمند به یادگیری زبان برنامه نویسی متلب هستید ، میتوانید دوره خود را بصورت کاملا عملی و پروژه محور در آموزشگاه کامیپوتر پرتو گذرانده و با این نرم افزار محاسباتی آشنا گردید .

بهترین کلاس آموزش نرم افزار MATLAB

همه چیز در مورد کلاس آموزش متلب

مطلوبِ هر شخص از خروجی دوره های آموزشی ، آموزش همه جانبه و توانایی کار با یک نرم افزار است به نحوی که توانایی پاسخ به نیازهای بازار کار را بدهد .
بدین منظور لازم است تا نسبت به انتخاب بهترین کلاس آموزشی از بین سایر انتخاب ها اقدام نمایید .
موارد بسیاری در تبدیل یک آموزشگاه به بهترین انتخاب از بین سایر آموزشگاه ها میگردد که از آن میان میتوان به سابقه فعالیت طولانی مدت آموزشگاه ، همکاری با اساتید حرفه ای و مجرب ، امکان پشتیبانی از دانشجو پس از اتمام دوره آموزشی و توانایی ارائه مدارک پایان دوره بین المللی اشاره نمود.
آموزشگاه کامیپوتر پرتو ، با توجه به موارد ذکر شده و رعایت استانداردهای آموزشی ، به اذعان دانشجویان سابق خود ، تبدیل به یکی از برترین های آموزشی در حوزه تدریس نرم افزار متلب شده است .
بدین منظور میتوانید برای آموزش با تمامی مفاهیم عمومی و قابلیت های زبان برنامه نویسی متلب ، امکانات محاسباتی نرم افزار ، نحوه برنامه ریزی و انجام محاسبات مسائل مختلف ، در بهترین کلاس متلب نام نویسی نمایید

بازار کار نرم افزار متلب

نحوه جذب به بازار کار و میزان درامد شغلِ مورد نظر ، سوالی است که برای هر فرد پیش از اقدام به یادگیری آن مهارت پیش میاید و لازم است تا بدان پاسخ دهد.
با رشد تکنولوژی و افزایش تقاضا ، جذب برنامه نویسان در حوزه های مختلف روز به روز افزایش میباید و در صورتیکه در حوزه مورد نظر خود به خوبی رشد نمایید ، آینده شغلی خوبی در انتظار شماست .
استفاده از متلب به روش های گوناگونی میتواند برای شما کسب درامد نماید که از آن میان میتوان ، به استفاده از ان به منظور پیشبرد اهداف پژوهشی نام برد .
علاوه بر این در صورتیکه در یکی از رشته های مهندسی ( نه تمام رشته های مهندسی) چون برق ، الکترونیک و هوش مصنوعی تحصیل میکنید ، ملزم به استفاده از متلب خواهید بود زیرا بسیاری از پروژه هایی که در آیینده شغلی خود با آن ها سر و کار دارید ، با استفاده از متلب مورد بررسی و اندازه گیری قرار میگیرند.

سیستم مورد نیاز متلب

نصب و اجرای متلب با توجه به ورژن نصبی این نرم افزار ، نیازمند یک سری حداقل های سیستمی است که به منظور اجرای مناسب برنامه ، لازم است تا آن ها را رعایت نمایید .
اما در حالت کلی حداقل های سیستمی و سیستم پیشنهادی برای نصب و اجرای نرم افزار متلب به شرح زیر است :

حداقل سیستم برای نصب نرم افزار متلب:
سیستم عامل : سیستم عامل های 7 – 10 – ویندوز سرور 2016 و ویندوز سرور 2019
پردازنده : Intel و یا AMD
حافظه رم : 4 گیگابایت
حافظه هارد : 2.9 گیگابایت برای نصب نرم افزار – 8 گیگابایت برای نصب پلاگین های جانبی

سیستم پیشنهادی برای نصب نرم افزار متلب :
سیستم عامل : سیستم عامل های 7 – 10 – ویندوز سرور 2016 و ویندوز سرور 2019
پردازنده : Intel و یا AMD
حافظه رم : 8 گیگابایت
حافظه هارد : 2.9 گیگابایت برای نصب نرم افزار – 8 گیگابایت برای نصب پلاگین های جانبی

آموزشگاه متلب

کلاس فشرده متلب

کلاس برنامه نویسی متلب از آن دسته از دوره هایی است که در آکادمی پرتو بشکل خصوصی برگزار میگیردد .زیرا در این صورت تمامی وقت اساتید آموزشی در اختیار یک فرد قرار گرفته و مدت زمان بیشتری برای یادگیری به وی اختصاص خواهد یافت .
علاوه بر این تمامی مباحث آموزشی در طول ترم بشکل کاملا عملی و روش حل تمرین آموزش داده شده و دانشجو با روش استفاده از نرم افزار بشکلی کاربردی آشنا خواهد گردید .
دانشجو پس از اتمام دوره آموزشی قادر است تا پندین پروژه را به تنهایی برنامه نویسی کرده و خروجی مورد نظر را از آن دریافت نماید .

مدت زمان یادگیری نرم افزار متلب

دوره های آموزش متلب بشکل خصوصی برگزار میگردد .
لذا مدت زمان اتمام دوره متناسب با شرایط فردی است و بنا بر نیاز دانشجو بین 1 الی 2 ماه میتواند به طول بیانجامد.

هزینه کلاس متلب

شهریه دوره متلب طبق چارت سازمانی و بر اساس تعرفه های مصوب سازمان فنی و حرفه ای محاسبه و از دانشجویان دریافت میگردد .
در صورتیکه دانشجو مایل به برگزاری دوره بر طبق مباحث استاندارد آموزشی باشد ، این مبلغ ثابت و غیر تغییر بوده و بر اساس قوانین آموزشی از اردیبهشت ماه سال جاری لغایت فروردین ماه سال آینده قابل محاسبه است .
اما این امکان برای دانشجویان فراهم است که در صورت تمایل بر تعداد مباحث استاندارد آموزشی ، با اطلاع به واحد آموزش آکادمی بیافزایند که در این صورت تعداد ساعات مازاد ، بر اساس مباحث مورد نیاز دانشجو محاسبه میگردد .