کلاس آموزش C++

بهترین اساتید کامپیوترمدرس کلاس آموزش C++ جمعی از بهترین اساتید برنامه نویسی در تهران می باشند

پیش نیاز کلاس آموزش C++ : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای C++ بلد باشیم : ویندوز

شما می توانید در کلاس آموزش C++ به صورت آنلاین ثبت نام کنید

آموزشگاه C++

زبان برنامه نویسی ++C چیست؟

زبان برنامه‌نویسی C++ یک زبان برنامه‌نویسی رایانه‌ای همه‌منظوره، شیءگرا، سطح بالا و چندرگه، عمومی و با قابلیت‌های سطح بالا و سطح پایین می‌باشد. C++ از پرطرفدارترین زبان‌های برنامه‌نویسی تجاری ست. زبان ++c یک زبان سطح میانی در نظر گرفته می‌شود. این زبان دارای قابلیت زبان‌های سطح بالا و پایین به‌صورت هم زمان است.

فرق زبان C و زبان ++C در این است که زبان C زبان برنامه نویسی Structured (ساخت یافته) است اما ++C زبان برنامه نویسی Object Oriented (شیء گرا) می باشد.

این دو زبان از لحاظ دستوری فرق زیادی با هم ندارند، اما تفاوت عمده این است که ++C از شی گرایی پشتیبانی می کند که C این قابلیت را ندارد…

امروزه دیگر بدون شی گرایی اصلا نمي توان نرم افزار های بزرگ نوشت. اکثر زبان های برنامه نویسی رایج و قوی الان شی گرا هستند.

اهداف دوره آموزش زبان برنامه نویسی C++در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

دانشجویان در پایان دوره به صورت کامل با ساختار کلی برنامه های C و C++ آشنا خواهند بود.

دانشجویان در پایان دوره به صورت کامل با مفاهیم دستورات کنترلی، آرایه ها و توابع آشنا خواهند بود.

دانشجویان به صورت کامل با منطق برنامه نویسی آشنا می شوند.

دانشجویان مفاهیم شیء گرا را در محیط علمی و کاربردی فرامیگیرند.

دانشجویان قادر خواهند بود معلومات خود در رابطه با زبان شي گراي C++ تدوين و يكپارچه سازي کنند.

مخاطبین دوره آموزش زبان برنامه نویسی C++ در آموزشگاه کامپیوتر پرتو!

شرکت در دوره آموزش زبان برنامه نویسی C++ فقط مختص به دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.

هر شخصی که به زبان های برنامه نویسی علاقه دارد می تواند در این دوره شرکت نماید.

افرادی که به صورت اجمالی با زبان برنامه نویسی C++ آشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای با این زبان کار کنند.

شرایط سنی برای شرکت در دوره به هیچ عنوان ملاک نیست، دانشجویانی از ۱۳ سال تا ۵۰ سال داشته ایم و داریم.

تمام افرادی که به دنبال شغل پردرآمدی هستند.

فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.

آن دسته از افرادي كه دانشجو رشته نرم افزار و ITوسخت افزار مي باشند و مي خواهند جهت آمادگي بيشتر در درس برنامه نويسي به زبان C++ مسلط شوند.

آن دسته از افرادي كه مي خواهند وارد دنياي برنامه نويسي شوند و مي خواهند با منطق برنامه نويسي آشنا شوند.

بهترین کلاس C++

همه چیز در مورد کلاس آموزش C++

بازار کار c++

اگر بخواهیم در حوزه بازار کار زبان برنامه نویسی با زبان C++ سخن بگوییم ، لازم است به این نکته توجه داشته باشید که باید مشخص نمایید که هدف شما جذبِ بازار ایران است یا قصد کار و استخدام در فراتر از مرزهای ایران را دارید .زیرا موضوع استخدام و شرایط کاری در این حوزه ، در ایران و کشورهای خارج با یکدیگر متفاوت است .در صورتیکه قصد استخدام در ایران را داشته باشید ، شرایط سخت تری را برای استخدام شدن پیش رو دارید به این دلیل که برنامه نویسانی که با استفاده از زبان برنامه نویسی c++ پروژه مینویسند، اصولا تحصیلات خود را بصورت آکادمیک فراگرفته اند و متاسفانه برای انجام پروژه های واقعی دانشِ کافی را ندارند .بنابراین در صورتیکه به دنبال جذب بازار در ایران هستید لازم است تا مباحثی فراتر از مباحث تدریسی بصورت آکادمیک را فراگیرید .بدین منظور میتوانید از رفرنس های خارجی استفاده نموده و یا مباحث پیشرفته را در مرکزهای آموزشی فراگیرید.در ایران متوسط پرداختی به برنامه نویسان C++ مبلغی بین 2 الی 4 میلیون تومان است که این مبلغ بستگی به تجربه کاری شما و پروژه های موفقی دارد که نوشته اید.
در خارج از کشور اما شرایط کاری به مراتب بهتر از ایران است و در صورتیکه به این زبان برنامه نویسی مسلط باشید ، خواهید توانست بالغ بر 110 هزار دلار بصورت سالیانه کسب درامد داشته باشید

مدت زمان یادگیری c++

در پاسخ به این سوال که به چه مدت زمانی برای یادگیری c++ دارید ، باید مشخص نمایید که تا چه سطحی لازم دارید تا به به این زبان برنامه نویسی مسلط گردید.

یادگیری مقدماتی
به منظور فراگیری مقدمات و مفاهیم کی زبان برنامه نویسی C++ لازم است تا بین 10 تا 15 ساعت آموزش ببینید.و اما برای ماندگار شدن مباحث در ذهن ، لازم است تا در حدود 60 ساعت تمرین داشته باشید.

یادگیری متوسط
در صورتیکه قصد شما انجام پروژه های متوسط مانند انواع پروژه های دانشجویی باشد ، لازم است تا در حدود 15 الی 30 ساعت را آموزش دیده و در حدود 100 ساعت به امر تمرین اختصاص دهید تا بتوانید پروژه های مورد نظر خودتان را برنامه نویسی نمایید .

یادگیری پیشرفته
و اما در صورتیکه نیاز داشته باشید برای ورود به بازار کار و یا مهاجرت آماده گردید لازم است تا مباحث را بشکل حرفه ای تر و کامل تر فراگیرید.بدین منظور لازم است تا بین 40 الی 70 ساعت را به فراگیری اختصاص داده و در حدود 120 الی 150 ساعت برای تمرین اختصاص دهید .

بهترین کلاس c++

کلاس خصوصی c++

برای شرکت در دوره های آموزشی زبان برنامه نویسی C++ به دو روش میتوانید اقدام نمایید.
1 – شرکت در دوره های گروهی C++
2 – شرکت در دوره های خصوصی C++
در کلاس های گروهی طبق زمانبدی مشخص شده ، میتوانید مباحث آموزشی را فراگرفته و پس از اتمام دوره نسبت به درفت مدرک اقدام نمایید .
اما ممکن است برای فردی به دلایل خاص امکان شرکت در دوره های گروهی نباشد و مایل به گذراندن دوره آموزشی بشکل خصوصی باشد .بدین ترتیب خواهد توانست بلافاصله پس از ثبت نام و بدون نیاز به انتظار برای به حد نصاب رسیدن دوره های گروهی ، درس خود ا شروع نماید.علاوه بر این میتوان ساعت کلاس ها را بشکل شناور و بدون محدودیت روز انتخاب نمود.موضوعی که در مورد کلاس های گروهی صدق نمیکند.تمامی کلاس های گروهی بشکل دو الی سه روز در هفته برگزار میگردد.اما کلاس های خصوصی این محدودیت تایم را نداشته و شاگرد به دلیل محدودیت زمان برای اتمام مباحث آموزشی میتواند بصورت روزانه در کلاس های آموزشی حاضر گردد .
نحوه برگزاری کلاس خصوصی C++ به دو صورت حضوری و یا آ