چگونه اکانت یاهو خود را پاک کنیم؟

همه ما قطعا اولین سرویس دهنده ایمیلی که در آن ثبت نام کرده ایم، یاهو بوده است و خاطرات خوبی نیز از آن به یادگار داریم و همواره یاهو برای ما تداعی گر یک حس نوستالژی بوده است. اما امروزه که سرویس دهنده های کامل تری با امنیت بالاتر همچون gmail در دسترس هستند، آیا هنوز هم باید از یاهو استفاده کنیم؟ شاید وقت آن رسیده است که به این سرویس دهنده ها کوچ کنیم.

همانطور که میدانید یاهو در چند سال اخیر، کش و قوس های فراوانی به خود دیده است و چندین بار توسط اشخاص مختلف خرید و فروش شده است و همین مسئله باعث نگرانی بابت امنیت این سرویس دهنده ایمیل شده است که اگر پیگیر خبرها بوده باشید حتما خواندید که یاهو چندین بار مورد حملات هکرها قرار گرفت و یاهو از کابران خواست تا رمز عبور خود را عوض کنند. اما در مقابل سرویس دهنده جیمیل گوگل به مراتب از ثبات و امنیت بالاتری برخوردار بوده است و این مزیت عالی هم که این سرویس دهنده برای شرکت عظیم و قدرتمند گوگل است، خود گواه کیفیت بالای استفاده از جیمیل میباشد.

با همه این تفاسیر اگر فکر میکنید که میخواهید سرویس دهنده ایمیل یاهو خود را عوض کنید، و اکانت ایمیل یاهو خود را پاک کنید، با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله کوتاه، خدمت شما، روش انجام این کار را توضیح دهیم.

در ابتدا باید به این آدرس مراجعه کنید Yahoo’s specialized account cancellation page و آدرس ایمیل و خود را وارد کنید، در مرحله بعد از شما پسوردتان را میخواهد که پس از وارد کردن آن توافق نامه ای برایتان به نمایش در می آید که آن را میخوانید و متن کپچایی که در پایین صفحه است را وارد میکنید و بر روی Terminate this account کلیک میکنید. با این کار اکانت ایمیل یاهو شما پاک خواهد شد. البته اطلاعات شما 90 روز طول خواهد کشید تا به طور کامل از روی سرورهای شرکت یاهو پاک شود.

چگونه اکانت یاهو خود را پاک کنیم؟