کلاس آموزش تولید محتوا

مدرس کلاس آموزش تولید محتوا مهندس مهدی موسوی یکی از معروف ترین و حرفه ای ترین اساتید آموزش تولید محتوا در ایران

پیش نیاز کلاس آموزش تولید محتوا : ویندوز

نرم افزاری که بهتر است قبل از شرکت در کلاس آموزش حرفه ای تولید محتوا بلد باشیم : هیچ! کلاس آموزش تولید محتوا جز مهارت هایی است که تقریبا به هیچ بستر و پیش فرضی نیاز ندارد

شما می توانید در کلاس آموزش تولید محتوا به صورت حضوری ، خصوصی یا آنلاین ثبت نام نمایید

آموزشگاه تولید محتوا

آموزشگاه تولید محتوا
با جمله ای از ثروتمندترین فرد جهان شروع میکنیم.
Content Is King! محتوا پادشاه است!
امروزه ، محتوا تبدیل به بخش بزرگی از زندگی روزمره ما شده است .بطوریکه با استفاده از محتوا ، میتوان به سوالات پاسخ داد ، سرگرم شد ، در تصمیمات مهم راهنما شد ، آموزش داد و ….بنابراین اهمیت تولید محتوا بر هیچ کس پوشیده نیست و افراد بسیاری به دنبال آموزش روشی برای دیده شدن هستند
محتوا شما را یاری میکند تا مخاطبان را به سمت خود جذب نمایید و موجب دیده شدن خود و کسب و کارتان گردید .علاوه بر این میتوانید با استفاده از تولید یک محتوای استاندارد ، کاربران  را به سمت سایت خود هدایت نمایید که این امر موجب رونق کسب و کار و تجارتتان خواهد گردید .
بنابراین در صورتیکه حوزه فعالیت شما به گونه ای است که نیاز به جذب مخاطب دارید ، لازم است تا با اصول تولید محتوا آشنا گردید .زیرا تولید محتوایِ استاندارد یکی از رموز فروش و بازاریابی حرفه ای است .
آموزشگاه کامپیوتر پرتو ، پیشرو در زمینه آموزش تولید محتوا مطابق با استانداردهای روز دنیا و موتورهای جستجو ، و با افتخار همکاری با مجرب ترین اساتید در حوزه تولید محتوا و سئو ، توانسته سهم عظیمی از آموزش در زمینه تولدی محتوایِ حرفه ای را از آن خود کند.
ما همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان در زمینه تولید محتوای استاندارد و حرفه ای هستیم

دوره آموزش تولید محتوا

همه چیز در مورد کلاس آموزش تولید محتوا

این مهارت ، خیلِ عظیمی از افراد را در برمیگرد .در واقع هر فرد در زندگی روزمره خود به مهارت و تواناییِ تولید محتوایِ استاندارد نیاز دارد تا حتی در امور شخصی خود مانند چت کردن ، با استفاده از دانش خود بتواند بشکلی حرفه ای و تاثیر گذار ، منظور خود را به دیگران منتقل نماید .
اما بطور کلی ، دوره آموزش تولید محتوا مناسبِ افراد زیر است
صاحبان کسب و کارهای اینترنتی
افرادی که به عنوان ادمین وبسایت و یا شبکههای اجتماعی فعالیت دارند
افرادی که در زمینه فروش و بازاریابی محصول فعالیت دارند
افرادی که به دنبال شغل تولید محتوا و نویسندگی هستند
افرادی که به دنبال روشی برای ارتباط برقرار کردن موثر با مخاطبان خود هستند

مزایای شرکت در دوره های آموزش تولید محتوای آکادمی پرتو

ارائه دروس بشکل صفر تا صد
پروژه محور بودن ( دانشجو ملزم به نوشتن مطالب در طول ترم به جهت تسلط هرچه بیشتر بر مطالب است)
پشتیبانی دانشجویان پس از اتمام دوره توسط اساتید دوره های آموزشی
راهنمایی دانشجو برای جذب به بازار کار

ما در آکادمی پرتو در تلاشیم تا با برگزاری دوره های آموزش تولید محتوا به علاقمندان این حوزه ، کمک نماییم تا با یادگیری تمامی نکات و اصول بازاریابیِ محتوا ، بتوانند به فردی حرفه ای در زمینه تولید محتوای استاندارد تبدیل گردند.

بازار کار تولید محتوا

بازارِ کار برای فردی که بشکل اصولی به تولید محتوا میپردازد ، با استقبال بسیاری روبرو است .زیرا ما در ایران با فرق دانش تولید محتوا روبرو هستیم و کمتر کسی را میتوان یافت که بشکل استاندارد و اصولی به تولید محتوا بپردازد.
علاوه بر این تولید محتوا در هر کسب و کاری نیاز است و چه شما ادمین یک پیج اینستاگرام باشید و یا طراح یک سایت ، لازم است تا توانایی تولید محتوای استاندارد را داشته باشید.
و اما در مورد میزان درامدِ فردی که به تولید محتوا میپردازد ، باید عنوان نمود که در صورتیکه اقدام به تولید محتوا بصورت محدود مینمایید ، مانند محتوای پست های اینستاگرامی ، میزان پرداختی به این افراد بشکل کلمه ای است و برای هر کلمه بین 30 تا 200 تومان پرداخت میگردد.
اما در صورتیکه تولدی محتوای حرفه ای تری مد نظر باشد ، مانند نوشتن یک مطلب برای وبسایت ، برای هر مطلب که بیش از 1000 کلمه داشته باشد ،