کوتاه درباره استاد

جلیل سبحانی

جلیل سبحانی

صفحه رسمی مهندس جلیل سبحانی در آموزشگاه کامپیوتر پرتو  که به معرفی استاد ، نمونه کارها ، رزومه می پردازند

بیوگرافی جلیل سبحانی

مهندس جلیل سبحانی متولد 1355 و دانش اموخته رشته مهندسی کامپیوتر رشته نرم افزار میباشند که فعالیت خود را از سال 1388 بصورت رسمی آغاز نموده و نسبت به تدریس دروس برنامه نویسی تحت ویندوز اقدام مینمایند .
استاد جلیل سبحانی مدرس برتر تهران بوده که در شهرهای مختلفی همچون شیراز ، بوشهر و چهار محال بختیاری  فعالیت آموزشی داشته اند.

سوابق تحصیلی جلیل سبحانی

  • کارشناس نرم افزار دانشگاه شهید بهشتی
  • دیپلم ریاضی از دبیرستان البرز

سوابق کاری جلیل سبحانی

مهندس جلیل سبحانی دارای سابقه تدریس در رشته های برنامه نویسی پایتون ، C# و C++ را به مدت بیش از یک دهه داشته و عمده فعالیت ایشان با آموزشگاه کامیپوتر پرتو بوده است .علاوه بر این به عنوان مدیر پروژه  در تعدادی اپلیکیشن تحت ویندوز نیز فعالیت داشته اند .

عضویت در هیات مدیره شرکت پردازش عصر فردا ، عضو تخصصی گروه نرم افزار آینده ، برنامه نویس ارشد گروه نرم افزار آینده ، مشارکت در چندین پروژه داخلی و بین المللی من جمله پروژه اپلیکیشن بانک توسعه صنعت و بانک تعاول از جمله سوابق کاری مهندس جلیل سبحانی می باشد

روش تدریس مهندس جلیل سبحانی بشکل کاملا پروژه محور بوده و پس از تکمیل یک مبحث آموزشی نسبت به طرح سوال در آن حوزه اقدام نموده و دانشجو را ملزم به انجام پروژه مینمایند و بنا بر همین نحوه تدریس و تسلط ایشان بر مباحث آموزشی است که توانسته اند دانشجویان بسیاری را روانه بازار کار نمایند.

Photo ofجلیل سبحانی
جلیل سبحانی
برنامه نویس ارشد
گروه نرم افزاری آینده
تهران,
تهران, محدوده خیابان ولیعصر,