چگونه در طراحی سایت حرفه ای شویم؟!

سلام دوستان عزیز.

امروز قصد دارم دراین مقاله مسیری رو معرفی کنیم که در نهایت به طراح سایت شدن شما ختم می شود.

امیدوارم که امروز خوب باشید و با ما تاپایان این نوشته همراه باشید.

چگونه در طراحی سایت حرفه ای شویم

همواره یکی از بزرگترین مشکلات افرادی که می خواهند وارد فضای طراحی وب سایت شوند این است که نمی دانند چه مسیر و دوره هایی را باید طی کنند.

خب من سعی کردم در یک چند سطر خدمتتون توضیح بدم که چه مسیری رو باید طی کنید برای اینکه یک طراح سایت یا web designer  موفق شوید.

شما برای اینکه یک طراح سایت یا web designer  موفق شوید باید سه دوره را بگذارید و بر سه دانش مسلط باشید تا به راحتی بتوانید وارد این مسیر و کسب و کار شوید.

1-دوره ی HTML/CSS

شما در ابتدای راه باید به صورت کامل یا صد در صد بر html/css  مسلط باشید.

اینکه آشنایی ابتدایی داشته باشید، اصلا کارکردی برای ما ندارد.

می خواهید به شما مصداق بدهیم!؟ از نظر ما شخصی html/css  را مسلط است که بتواند طراحی قالب دیجی کالا را انجام دهد.شخصی که حداقل بتواند 80 درصد دیجی کالا را طراحی کند، شخصی است که می تواند ادعا کند که html/css  را مسلط است.

باورتان نمی شود که چنین چیزی امکان پذیر باشد!؟خب نمونه کار های شاگردان آکادمی پرتو رو بینید…

نمونه کار هنرجویان طراحی وب با HTML/CSS

می بینید که اکثر اونها تونستن سایت های معروف رو طراحی کنند.یعنی طراحی سایت نت برگ، طراحی سایت مک دونالد، طراحی سایت دیجی استایل را به راحتی با گذروندن همین یک دوره انجام بدن.این البته به خاطر تسلط بسیار بالای استاد در انتقال مفاهیم استاندارد است اما اگر شما می خواهید پا به عرصه ی طراحان وب بگذارید باید حتما بر روی html/css  مسلط باشید.

این دوره در آکادمی پرتو ، دوره  html/css  جامع می شود که می توانید در صفحه ی مربوط به آن به صورت کامل شرایط را مطالعه کنید.

برویم سراغ دوره  و یا دانش بعد.

2-دوره  bootstrap

می دانید بوت استرپ چیست!؟

در مقاله ای جداگانه با عنوان بوت استرپ چیست ؟ در مورد بوت استرپ توضیح داده ایم اما اگر بخواهیم در یک جمله بگوییم، بوت استرپ می شود طراحی واکنش گرای صفحات وب.

شما برای یادگیری بوت استرپ، باید حتما html/css  را به صورت کامل فرا بگیرید و بر آن مسلط باشید.

پس پیش نیاز یادگیری بوت استرپ، تسلط بر روی html/css  می باشد.بنابراین با توجه به چیزی که گفتم، مرحله ی دوم ، یادگیری بوت استرپ است.

دوره بوت استرپ در آکادمی پرتو را ببینید!

3-دوره java/jq

خب شما تقریبا به آخر مسیر رسیده اید.

مرحله ی آخر، یادگیری جاوا اسکریپت و جی کوئری می باشد.

وظیفه ی این زبان ها، مدیریت رفتار وب سایت با کاربر و وب سایت با سرور می باشد که در طراحی قالب های تخصصی، بسیار زیاد استفاده می شوند.

پس از یادگیری این دوره، شما به پایان مسیر رسیده اید و برای ورود به بازار کار اماده هستید و همچنین می توانید به سادگی سفارش پروژه های وب را بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون این دوره،دوره آموزشی java/jq  را در آکادمی پرتو ببینید.