آموزش حرفه ای و تخصصی سئو – جلسه 3

رقابت در حوزه سئو بسیار سخت است زیرا افراد زیادی در این حوزه فعالند. البته این نکته را نیز متذکر میشویم که همه این افراد در کار سئو موفق نیستند.
برای ورود به این عرصه، باید تخصص های خود را در زمینه طراحی سایت افزایش دهید و همچنین مطالعه مقالات و مطالب مرتبط با سئو البته به زبان انگلیسی در پیشرفت شما تاثیر شگفتی خواهد داشت.
به روز بودن و تلاش شما برای یادگیری مطالب جدید موجب پیشرفت شما و عملکرد بهتر شما خواهد شد.
هر ساله الگوریتمهای موتورجستجوی گوگل برای معرفی سایت های بهینه و یا همان سئو شده به کاربران خود، بارها تغییر می کند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که به روز باشید و با دانش روز سئو پیش بروید.

در این جلسه به نحوه عملکرد موتور جستجوی گوگل می پردازیم .

نحوه عملکرد گوگل برای رتبه بندی سایت

به دلیل رقابتی که در بین شرکت های طراحی سایت برای سئو کردن سایت وجود دارد ، گوگل قوانینی را وضع نموده تا رقابت سالم را بین آنها ایجاد کرده و با افرادی که می خواهند از راه های غیر استاندارد سایت خود را سئو کنند، مقابله کند.

هیچکس از نحوه عملکرد دقیق الگوریتم های گوگل اطلاع ندارد. زیرا مدام این الگوریتم ها در حال تغییر هستند.
رتبه بندی گوگل فقط به عملکرد و تغییرات سایت شما بستگی ندارد بلکه گوگل عملکرد و تغییرات سایت های رقیب شما را نیز در نظر می گیرد.

رتبه های کلمات کلیدی شما با توجه به تغییرات و عملکرد شما و همچنین رقبای شما مداوم در گوگل تغییر می کند، این به این معنی است که نمیتوانید این تصور را داشته باشید اگر خود را در کلمه کلیدی مورد نظر خود به رتبه اول رساندید پس دیگر تغییری نخواهد کرد و در رتبه اول ماندگار هستید.

موتور جستجوی گوگل بسیار هوشمند است و نمیتوانید از طریق راه های غیر استاندارد ، سایت خود را سئو نمایید.
گوگل برای سایت هایی که از طریق غیراصولی سایت خود را سئو می کنند و به خیال خود می خواهند گوگل را گول بزنند، جریمه در نظر می گیرد و به اصطلاح سایت را پنالتی می کند و رتبه سایت شما را بالای عدد 100 قرار می دهد.

آموزش حرفه ای و تخصصی سئو – جلسه 3

آموزش حرفه ای و تخصصی سئو – جلسه 3

نحوه عملکرد گوگل در رتبه بندی سایت

نحوه عملکرد گوگل در رتبه بندی سایت