آموزش تصویری انواع هاست و سرور

آموزش تصویری انواع هاست و سرور

آموزش تصویری انواع هاست و سرور عنوان اولین آموزش از سری آموزش تصویری وردپرس است که توسط مهندس مهدی موسوی ، یکی از برترین اساتید آموزش دوره های طراحی سایت در کشور ، برای شما آماده شده است.

در این آموزش قصد داریم به معرفی انواع host و انواع server  بپردازیم.

یکی از مهم ترین بخش های شروع کار با وردپرس ، شناخت مفاهیم اولیه ای مانند هاست و سرور و انواع آنها و تفاوت های آنها با یکدیگر می باشد که در این آموزش به تفصیل در مورد آنها برای شما صحبت کرده ایم.

در این آموزش شرح داده ایم که هاست اشتراکی ،  با سرور مجازی و سرور مستقیم چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند و چگونه باید آنها را از هم تفکیک کرد و هر یک چه زمانی برای ما استفاده دارد.

ما در بهترین آموزشگاه طراحی سایت در تهران  همواره با دانشجویانی سر و کار داریم که نیاز دارند این مفاهیم را به درستی و به طور کاملا حرفه ای فرا بگیرند.برای حل این سئوالات ،  بر آن شدیم تا این آموزش تصویری را برای شما آماده کنیم پس با ما همراه باشید.

این آموزش ، جز آموزش هایی است که اساتید معمولا در کلاس آموزش وردپرس ، آن را به دانشجویان خود می دهند و به همین دلیل این آموزش را برای ما به وجود آورده اند تا به سادگی بتوانیم معنی مفاهیم را در وردپرس بدانیم.

با ما در اولین سری از مجموعه آموزش تصویری وردپرس با عنوان آموزش تصویری انواع هاست و سرور همراه باشید.